Gå til hovedindhold

Gardena Akkuplæneklipper Batteridrevet plæneklipper PowerMax 32/18V, sæt

GardenaRedskaberEAN: 4078500061971
Pris fra 1.935 krtil 2.458 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 523 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.894 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Gardena Akkuplæneklipper Batteridrevet plæneklipper PowerMax 32/18V, sæt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1935 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena PowerMax 32/18V Set Græsslåmaskine Elektrisk 32 cm Skærebredde
1.935 kr
Til butik
Gardena PowerMax 32/18V Set Græsslåmaskine Elektrisk 32 cm Skærebredde billede

Produktinformation

Gardena PowerMax 32/18V Set - Græsslåmaskine - ledningfri - 18 V - 4 Ah inkluderet oplader - 32 cm - 10.2 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Artikel nr.: 14632-20
EAN: 4078500061971
Varenr.: 1000890057
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena plæneklipper 18V, 320mm
2.199 kr
Til butik
Gardena plæneklipper 18V, 320mm billede

Produktinformation

Kraftfuld og fleksibel plæneklipning til små og mellemstore haver Med den batteridrevne plæneklipper fra Gardena får du en effektiv løsning, der gør det let at holde haven flot uden besvær med ledninger eller tunge maskiner. Plæneklipperen er udviklet ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: Black/Gray
Størrelse: 32 cm
EAN: 4078500061971
Varenr.: 881674561
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena PowerMax Batteri Plæneklipper - 18V
2.199 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax 32/18V, sæt - 14632-20
2.359 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Akkuplæneklipper Batteridrevet plæneklipper PowerMax 32/18V, sæt
2.458 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Akkuplæneklipper Batteridrevet plæneklipper PowerMax 32/18V, sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Akkuplæneklipper Batteridrevet plæneklipper PowerMax 32/18V, sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.935 kr1.935 krKøb
2Greenline2.199 kr2.199 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.199 kr2.199 krKøb
4Homeshop DK2.359 kr2.359 krKøb
5Proshop DK2.458 kr2.458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Akkuplæneklipper Batteridrevet plæneklipper PowerMax 32/18V, sæt

PriceData har fulgt prisen på Gardena Akkuplæneklipper Batteridrevet plæneklipper PowerMax 32/18V, sæt i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.572 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 2.110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.969 kr.

Den nuværende pris på 1.935 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Gardena Akkuplæneklipper Batteridrevet plæneklipper PowerMax 32/18V, sæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Gardena Akkuplæneklipper Batteridrevet plæneklipper PowerMax 32/18V, sæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.935 kr6 kr (0%)
27. maj 20261.929 kr5 kr (0%)
14. maj 20261.924 kr9 kr (0%)
8. maj 20261.933 kr4 kr (0%)
7. maj 20261.937 kr162 kr (8%)
6. maj 20262.099 kr5 kr (0%)
5. maj 20262.104 kr4 kr (0%)
30. apr. 20262.108 kr2 kr (0%)
29. apr. 20262.110 kr2 kr (0%)
28. apr. 20262.108 kr121 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret