Gå til hovedindhold

Bosch CityMower 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32 cm Skærebredde

BoschRedskaberEAN: 4059952562988
Pris fra 1.988 krtil 3.089,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.101,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.912 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Bosch CityMower 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32 cm Skærebredde og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1988 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch CityMower 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32 cm Skærebredde
1.988 kr
Til butik
Bosch CityMower 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32 cm Skærebredde billede

Produktinformation

Bosch CityMower 18V-32-300 - Græsslåmaskine - ledningfri - 18 V - 4 Ah - 32 cm - 8.8 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06008B9A07
EAN: 4059952562988
Varenr.: 999857449
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch CityMower 18V-32-300 akku græsslåmaskine - 32 cm skærebredde
-19%2.199 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch CityMower 18V-32-300 akku græsslåmaskine - 32 cm skærebredde billede

Produktinformation

Bosch CityMower 18V-32-300 - Græsslåmaskine - ledningfri - 18 V - 4 Ah - 32 cm - 8.8 kgBATTERI ER INKLUDERETGenereltAnbefalet område: 300 m²Beholderkapacitet: 31 LFunktioner: Ergoflex-SystemSyneon Chipkantskæringletvægtbørsteløs motorPOWER FOR ALL batteri 18 VLedningsfri: JaMotortype: ElektriskProdukttype: GræsslåmaskineSkærebredde: 32 cmSkærehøjde: 30-60 mmTrimmer/savTrimmerskæresystem: KlingePlæneklipperHøjdejusteringstype: CentralJusterbar skærehøjde: Ja, 3 trinUdløbstilstande: Lægge i sækkeBatteriForsynet spænding: 18 VGenopladningstid: 95 minKapacitet: 4 AhDiverseGaranti: 2 år/3 år med produktregistreringInkluderet tilbehør: Batterioplader AL 1830 CV, græskasse (31 l)Overensstemmelsesstandarder: Directive 2000/14/EG, EN 60745Støj- og vibrationsoplysninger: Vibration: 2.5 m/s² / usikkerhed K: 1.5 m/s² | Lydtryk: 69 dB(A) / usikkerhed K: 1 dB | Lydstyrke: 89 dB(A) / usikkerhed K: 1 dBMål og vægtBredde: 36 cmDybde: 121 cmHøjde: 103 cmVægt: 8.8 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Plæneklippere
Vægt: 11.36g
EAN: 4059952562988
Varenr.: 2020431
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch CityMower 18V-32-300 akku græsslåmaskine - 32 cm skærebredde
-18%2.219 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch CityMower 18V-32-300 akku græsslåmaskine - 32 cm skærebredde billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Plæneklippere
Vægt: 11.36g
EAN: 4059952562988
Varenr.: 2020431
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Akkuplæneklipper Battery Lawnmower CityMower 18V-32-300
2.271 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKU PLÆNEKLIPPER CITY 18V 4AH
2.374 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch CityMower 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32 cm Skærebredde
2.619 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Gør-det-selv - CityMower 18V-32-300 (med batteri og oplader)
2.744 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch - Citymower 18v-32-300 (med Batteri Og Oplader)
3.089,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch CityMower 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32 cm Skærebredde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch CityMower 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32 cm Skærebredde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.988 kr1.988 krKøb
2Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
3Vivas DK2.219 kr2.269 krKøb
4Proshop DK2.271 kr2.271 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.374 kr2.573 krKøb
6Ultrashop2.619 kr2.619 krKøb
7Teknikproffset DK2.744 kr2.823 krKøb
8Gucca.dk3.089,95 kr3.089,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch CityMower 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32 cm Skærebredde

PriceData har fulgt prisen på Bosch CityMower 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32 cm Skærebredde i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.302 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 2.271 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.823 kr.

Den nuværende pris på 1.988 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Bosch CityMower 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32 cm Skærebredde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Bosch CityMower 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32 cm Skærebredde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.988 kr211 kr (10%)
23. maj 20262.199 kr211 kr (11%)
29. apr. 20261.988 kr283 kr (12%)
9. apr. 20262.271 kr333 kr (17%)
4. apr. 20261.938 kr26 kr (1%)
2. apr. 20261.912 kr26 kr (1%)
1. apr. 20261.938 kr31 kr (2%)
21. mar. 20261.969 kr1 kr (0%)
1. mar. 20261.968 kr39 kr (2%)
17. feb. 20261.929 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret