Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Rotak 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32cm Skærebredde

Bosch GroupRedskaberEAN: 4059952563015
Pris fra 1.461 krtil 3.254 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.793 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.404 kr 25. maj

Sammenlign priser på Bosch Rotak 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32cm Skærebredde og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1461 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Akkuplæneklipper Cordless Lawnmower CityMover 18V 5.0AH
1.461 kr
Til butik
Bosch Akkuplæneklipper Cordless Lawnmower CityMover 18V 5.0AH billede

Produktinformation

CityMower18 er en batteridrevet plæneklipper med lav vægt, som er designet til nem pleje af plæner i byen. Den har et kraftfuldt 18 V batteri med avanceret batteristyringssystem, som sikrer længere driftstid og bevægelsesfrihed uden ledning uden at gå på kompromis med effekt eller effektivitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Plaeneklipper
Artikel nr.: 06008B9A0A
EAN: 4059952563015
Varenr.: 3058521
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Rotak 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32cm Skærebredde
1.469 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch Rotak 18V-32-300 græsslåmaskine - ledningsfri 32 cm
-14%1.899 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch Rotak 18V-32-300 græsslåmaskine - ledningsfri 32 cm
-14%1.919 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Rotak 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32cm Skærebredde
2.319 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch - Batteri Plæneklipper - Citymower 18v - 32-300
3.089,95 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akku Plæneklipper City 18V 5,0ah - 06008B9A0A
3.254 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Rotak 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32cm Skærebredde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Rotak 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32cm Skærebredde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.461 kr1.461 krKøb
2CompuMail DK1.469 kr1.469 krKøb
3Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
4Vivas DK1.919 kr1.969 krKøb
5Ultrashop2.319 kr2.319 krKøb
6Gucca.dk3.089,95 kr3.089,95 krKøb
7Homeshop DK3.254 kr3.254 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Rotak 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32cm Skærebredde

PriceData har fulgt prisen på Bosch Rotak 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32cm Skærebredde i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.404 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 2.450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.840 kr.

Den nuværende pris på 1.461 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Bosch Rotak 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32cm Skærebredde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Bosch Rotak 18V-32-300 Græsslåmaskine Elektrisk 32cm Skærebredde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.461 kr16 kr (1%)
29. maj 20261.477 kr73 kr (5%)
25. maj 20261.404 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.413 kr32 kr (2%)
23. maj 20261.445 kr32 kr (2%)
15. maj 20261.477 kr522 kr (26%)
12. maj 20261.999 kr248 kr (14%)
11. maj 20261.751 kr248 kr (12%)
8. maj 20261.999 kr248 kr (14%)
6. maj 20261.751 kr248 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret