Gå til hovedindhold

Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65

GardenaRedskaberEAN: 4066407504998
Pris fra 3.025 krtil 3.920 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 895 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.015 kr 14. maj

Sammenlign priser på Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3025 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena Plæneklipper Powermax Duo 46/36V
3.025 kr
Til butik
Gardena Plæneklipper Powermax Duo 46/36V billede

Produktinformation

Gardena - 14646-65 - El-Plæneklipper - 46 Cm Klippebredde - 36V - 2X Li-Ion Batterier(Medølger) 2,5Ah - Klar Til Brug

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Artikel nr.: 14646-65
EAN: 4066407504998
Varenr.: 1002749518
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Elplæneklipper Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5
3.333 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena plæneklipper 36V/2,5 AH, 460mm
3.399 kr
Til butik
Gardena plæneklipper 36V/2,5 AH, 460mm billede

Produktinformation

Batteridrevet plæneklipper med DuoBlade-teknologi til store plæner Drømmer du om en velplejet græsplæne uden besvær og med et resultat, du kan være stolt af? Gardena PowerMax Duo batteriplæneklipperen er skabt til dig, der ønsker effektivitet, komfort og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Have & udendørsliv
Størrelse: 46 cm
EAN: 4066407504998
Varenr.: 881674570
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gardena plæneklipper 36V/2,5 AH, 460mm
3.399 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65
3.920 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.025 kr3.025 krKøb
2Proshop DK3.333 kr3.333 krKøb
3Greenline3.399 kr3.399 krKøb
4LavprisEl3.399 kr3.399 krKøb
5Homeshop DK3.920 kr3.920 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65

PriceData har fulgt prisen på Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.015 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 3.477 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.197 kr.

Den nuværende pris på 3.025 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.025 kr7 kr (0%)
27. maj 20263.018 kr3 kr (0%)
14. maj 20263.015 kr8 kr (0%)
12. maj 20263.023 kr4 kr (0%)
8. maj 20263.027 kr2 kr (0%)
7. maj 20263.029 kr195 kr (6%)
6. maj 20263.224 kr9 kr (0%)
2. maj 20263.215 kr9 kr (0%)
30. apr. 20263.224 kr8 kr (0%)
26. apr. 20263.232 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret