Gå til hovedindhold

Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65

GardenaRedskaberEAN: 4066407504998
Pris fra 3.004 krtil 3.920 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 916 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3004 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena Plæneklipper Powermax Duo 46/36V
3.004 kr
Til butik
Gardena Plæneklipper Powermax Duo 46/36V billede

Produktinformation

Gardena - 14646-65 - El-Plæneklipper - 46 Cm Klippebredde - 36V - 2X Li-Ion Batterier(Medølger) 2,5Ah - Klar Til Brug

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Artikel nr.: 14646-65
EAN: 4066407504998
Varenr.: 1002749518
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Elplæneklipper Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5
3.333 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena plæneklipper 36V/2,5 AH, 460mm
3.399 kr
Til butik
Gardena plæneklipper 36V/2,5 AH, 460mm billede

Produktinformation

Batteridrevet plæneklipper med DuoBlade-teknologi til store plæner Drømmer du om en velplejet græsplæne uden besvær og med et resultat, du kan være stolt af? Gardena PowerMax Duo batteriplæneklipperen er skabt til dig, der ønsker effektivitet, komfort og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Have & udendørsliv
Størrelse: 46 cm
EAN: 4066407504998
Varenr.: 881674570
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65
3.920 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.004 kr3.004 krKøb
2Proshop DK3.333 kr3.333 krKøb
3Greenline3.399 kr3.399 krKøb
4Homeshop DK3.920 kr3.920 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65

PriceData har fulgt prisen på Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.004 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 3.477 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.191 kr.

Den nuværende pris på 3.004 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Gardena Batteridrevet plæneklipper PowerMax Duo 46/36V 2.5Ah, sæt - 14646-65 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.004 kr11 kr (0%)
31. maj 20263.015 kr10 kr (0%)
29. maj 20263.025 kr7 kr (0%)
27. maj 20263.018 kr3 kr (0%)
14. maj 20263.015 kr8 kr (0%)
12. maj 20263.023 kr4 kr (0%)
8. maj 20263.027 kr2 kr (0%)
7. maj 20263.029 kr195 kr (6%)
6. maj 20263.224 kr9 kr (0%)
2. maj 20263.215 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret