Gå til hovedindhold

Gaming mus Razer Orochi V2 - højrehåndet, trådløs RF/BLE, optisk, 18.000 DPI - hvid

RazerMus og trackballsEAN: 8886419333418
Pris fra 294 krtil 558 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 264 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gaming mus Razer Orochi V2 - højrehåndet, trådløs RF/BLE, optisk, 18.000 DPI - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 294 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Orochi V2 Optisk Trådløs Hvid
294 kr
Til butik
Razer Orochi V2 Optisk Trådløs Hvid billede

Produktinformation

Razer Orochi V2 - Mus - højrehåndet - optisk - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ01-03730400-R3G1
EAN: 8886419333418
Varenr.: 998939090
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Orochi V2 - White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid
297 kr
Til butik
Razer Orochi V2 - White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid billede

Produktinformation

ultra letvægts gaming mus, trådløs, 60g, 2. generation Razer Mechanical knapper med nye guldbelagte kontaktpunkter som giver en livetid på op til 60 millioner klik, Razer 5G Advanced 18K DPI optisk sensor, virker med AA/AAA batterier, hvid Rekord lang batteritid Orochi V2 har to forskellige trådløse teknologier. Med bluetooth, som er ideel til arbejde, kan den holde helt op til 950 timer og med Razer HyperSpeed Wireless som er skabt til gaming kan den holde op til 450 timer og stadig sikre meget lav forsinkelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus
Artikel nr.: RZ01-03730400-R3G1
EAN: 8886419333418
Varenr.: 2945488
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus Razer Orochi V2 - højrehåndet, trådløs RF/BLE, optisk, 18.000 DPI - hvid
-26%429 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming mus Razer Orochi V2 - højrehåndet, trådløs RF/BLE, optisk, 18.000 DPI - hvid billede

Produktinformation

Let og præcis gaming mus til konkurrence og hverdagRazer Orochi V2 er en kompakt, højrehåndet gaming mus i hvid, designet til maksimal kontrol og mobilitet. Den optiske sensor med 18.000 DPI, op til 40 G acceleration og 450 ips sporingshastighed giver sikker præcision i både spil og arbejde. Tilslut trådløst via 2,4 GHz RF eller Bluetooth Low Energy (BLE) og nyd fri bevægelse uden kabel.Designet til performanceMed en vægt på kun 60 g føles musen hurtig og ubesværet, ideel til lange sessions. Seks programmerbare knapper gør det nemt at skræddersy genveje og makroer til dine yndlingsspil. Det monokrome, hvide look passer stilrent ind på ethvert setup.Formfaktor: HøjrehåndetFarve: Hvid (monokrom)Sensor: Optisk, opløsning 18.000 DPIForbindelse: RF 2,4 GHz og Bluetooth Low EnergyKnapper: 6, programmerbareScroll: 1 hjul, lodret rulningAcceleration (maks.): 40 GSporingshastighed: 450 ipsStrømkilde: Batteri, AABatteriteknologi: LithiumMål (H × B × D): 3,8 × 6,0 × 10,8 cmVægt: 60 gPakkemål (H × B × D): 15,5 × 9,9 × 5,1 cmPakkevægt: 143 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.17g
EAN: 8886419333418
Varenr.: 1911897
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus Razer Orochi V2 - højrehåndet, trådløs RF/BLE, optisk, 18.000 DPI - hvid
-25%449 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer Orochi V2 White Edition - Gaming Mus - GEEKD.dk
558 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming mus Razer Orochi V2 - højrehåndet, trådløs RF/BLE, optisk, 18.000 DPI - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming mus Razer Orochi V2 - højrehåndet, trådløs RF/BLE, optisk, 18.000 DPI - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK294 kr294 krKøb
2Proshop DK297 kr336 krKøb
3Boligcenter DK429 kr429 krKøb
4Vivas DK449 kr528 krKøb
5Geekd558 kr558 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaming mus Razer Orochi V2 - højrehåndet, trådløs RF/BLE, optisk, 18.000 DPI - hvid

PriceData har fulgt prisen på Gaming mus Razer Orochi V2 - højrehåndet, trådløs RF/BLE, optisk, 18.000 DPI - hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 267 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 388 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 346 kr.

Den nuværende pris på 294 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Gaming mus Razer Orochi V2 - højrehåndet, trådløs RF/BLE, optisk, 18.000 DPI - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Gaming mus Razer Orochi V2 - højrehåndet, trådløs RF/BLE, optisk, 18.000 DPI - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026294 kr3 kr (1%)
22. maj 2026297 kr11 kr (4%)
20. maj 2026308 kr2 kr (1%)
18. maj 2026306 kr3 kr (1%)
12. maj 2026309 kr16 kr (5%)
11. maj 2026325 kr2 kr (1%)
10. maj 2026323 kr2 kr (1%)
9. maj 2026325 kr9 kr (3%)
8. maj 2026334 kr1 kr (0%)
6. maj 2026335 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret