Gå til hovedindhold

Razer Basilisk V3 Pro - Mercury - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Hvid med RGB-LED lys

RazerMus og trackballsEAN: 8886419333937
Pris fra 790 krtil 1.168 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 378 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 743 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Razer Basilisk V3 Pro - Mercury - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Hvid med RGB-LED lys og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 790 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Basilisk V3 pro Optisk Trådløs Kabling Hvid
790 kr
Til butik
Razer Basilisk V3 pro Optisk Trådløs Kabling Hvid billede

Produktinformation

Razer Basilisk V3 pro - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 11 knapper - kablet, trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ01-04620200-R3G1
EAN: 8886419333937
Varenr.: 1000937519
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Basilisk V3 Pro - Mercury - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Hvid med RGB-LED lys
832 kr
Til butik
Razer Basilisk V3 Pro - Mercury - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Hvid med RGB-LED lys billede

Produktinformation

Gaming mus, Razer Focus Pro 30K Optical sensor, 11 programmerbare knapper (Razer Optical switches Gen-3), 100 - 30000 dpi indstillinger, 125 - 1000 Hz opdatering, Razer HyperSpeed Wireless & USB C, Bluetooth, op til 90 timers batteri levetid, ergonomisk form, vægt: 112 gram, hvid med Razer Chroma RGB Basilisk serien er elsket med den ergonomiske form og mange programmerbare knapper, V3 Pro versionen er ingen undtagelse med i alt 11 knapper, 13 zoners RGB belysning og en ny forbedret scroll hjul. V3 Pro kan desuden opgraderes med en magnetisk opladnings dock Mouse Dock Pro som samtidig giver V3 Pro 4000 Hz polling rate mod 1000 Hz med den medfølgende USB modtager i pakken.

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus
Artikel nr.: RZ01-04620200-R3G1
EAN: 8886419333937
Varenr.: 3117461
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus Razer Basilisk V3 Pro - optisk, trådløs/kablet - hvid
-17%909 kr
Før 1.094 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming mus Razer Basilisk V3 Pro - optisk, trådløs/kablet - hvid billede

Produktinformation

Razer Basilisk V3 pro - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 11 knapper - trådløs, kablet - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - hvidKongen vender tilbage for at hæve niveauet. Her er Razer Basilisk V3 pro - den avancerede gamingmus. Bevæbnet til tænderne med brancheførende teknologi kan du frigøre dit maksimale potentiale med et våben, der skubber til de kendte grænser for ydeevne, tilpasning, tilslutningsmuligheder og kontrol.GenereltBredde: 7.54 cmDybde: 13 cmEnhedstype: MusErgonomisk design: JaFarve: HvidGaming: JaHøjde: 4.25 cmOversigt: HøjrehåndetTrådløs modtager: Trådløs modtager (USB)Vægt: 112 gIndgangsudstyrAntal knapper: 11Bevægelsesopløsning: 30000 dpiEgenskaber: Rullehjul (4-vejs)11 programmerbare knapperRazer Chroma RGBRazer HyperScroll-teknologiFocus Pro optisk sensorPTFE-musefødder5 on board hukommelsesprofilerRazer optisk mus-kontakter gen. 3trådløs opladning-kompatibelunderglow-belysniForbindelsesteknologi: Trådløs, kabletGrænseflade: USBBluetooth2.4 GHzPræstation: 70 G maksimum acceleration750 tommer pr. sekund90 millioner klikTeknologi i detektering af bevægelse: OptiskEkspansion / KonnektivitetInterface: 1 x USB - 4 pin USB Type A

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.41g
EAN: 8886419333937
Varenr.: 1831402
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus Razer Basilisk V3 Pro - optisk, trådløs/kablet - hvid
-17%929 kr
Før 1.114 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer Basilisk V3 pro Optisk Trådløs Kabling Hvid Mus - GEEKD.dk
953 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Basilisk V3 pro Optisk Trådløs Kabling Hvid
1.019 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Razer Basilisk V3 Pro Gaming-mus – Mercury
1.168 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Basilisk V3 Pro - Mercury - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Hvid med RGB-LED lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Basilisk V3 Pro - Mercury - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Hvid med RGB-LED lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK790 kr790 krKøb
2Proshop DK832 kr871 krKøb
3Boligcenter DK909 kr909 krKøb
4Vivas DK929 kr998 krKøb
5Geekd953 kr953 krKøb
6Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb
7Teknikproffset DK1.168 kr1.217 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Basilisk V3 Pro - Mercury - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Hvid med RGB-LED lys

PriceData har fulgt prisen på Razer Basilisk V3 Pro - Mercury - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Hvid med RGB-LED lys i 184 dage. Laveste pris i perioden er 717 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 818 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 790 kr.

Den nuværende pris på 790 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Razer Basilisk V3 Pro - Mercury - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Hvid med RGB-LED lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Razer Basilisk V3 Pro - Mercury - Gaming Mus - Optisk - 11 knapper - Hvid med RGB-LED lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026790 kr16 kr (2%)
29. maj 2026806 kr9 kr (1%)
27. maj 2026797 kr7 kr (1%)
26. maj 2026804 kr9 kr (1%)
25. maj 2026795 kr7 kr (1%)
24. maj 2026802 kr9 kr (1%)
23. maj 2026793 kr22 kr (3%)
22. maj 2026815 kr15 kr (2%)
21. maj 2026800 kr6 kr (1%)
20. maj 2026806 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret