Gå til hovedindhold

Razer Orochi V2 - Quartz - Mus - Optisk - 6 knapper - Pink

RazerMus og trackballsEAN: 8886419334200
Pris fra 638 krtil 782 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 307 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Razer Orochi V2 - Quartz - Mus - Optisk - 6 knapper - Pink og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 638 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Orochi V2 - Quartz - Mus - Optisk - 6 knapper - Pink
638 kr
Til butik
Razer Orochi V2 - Quartz - Mus - Optisk - 6 knapper - Pink billede

Produktinformation

Mus, højrehåndet, optisk, 6 knapper, trådløs, Bluetooth, 2.4 GHz, kvarts

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus
Artikel nr.: RZ01-03731200-R3G1
EAN: 8886419334200
Varenr.: 3130826
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
RAZER OROCHI V2 WIRELESS MOUSE - QUARTZ
699 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Razer Orochi V2 gamingmus, rosa
757 kr
Til butik
Razer Orochi V2 gamingmus, rosa billede

Produktinformation

Razer Orochi V2 är en ultralätt och kompakt trådlös spelmus utrustad med mycket lång batteritid och prestanda i toppklass. Du kan välja antingen Razer HyperSpeed ​​​​trådlös anslutning eller Bluetooth. Den symmetriska och balanserade designen på musen möjliggör användning av flera olika grepp. Dessutom är den kompakta designen idealisk för spelare som rör sig och reser mycket. Razer Orochi V2 Funktioner: Razer 5G-sensor 18 000 DPI, 450 IPS, 40G acceleration, 2. Gen. Razer Mechanical Mouse-omkopplare, hållbarhet upp till 60 miljoner tryckningar, Ultralätt design, 2 trådlösa lägen: 2,4 GHz & Bluetooth, 6 programmerbara knappar, Mycket lång batteritid, Batteritid i Bluetooth-läge: upp till 950 timmar (med AA litiumbatteri), Batteritid i Hyperspeed-läge: upp till 425 timmar (med AA litiumbatteri), Storlek (L x B x H): 108 x 60 x 38 mm, Vikt: ca 60 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Gaming
EAN: 8886419334200
Varenr.: C61552
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Orochi V2 Optisk Trådløs Pink
782 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Orochi V2 - Quartz - Mus - Optisk - 6 knapper - Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Orochi V2 - Quartz - Mus - Optisk - 6 knapper - Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK638 kr677 krKøb
2Shark Gaming DK699 kr699 krKøb
3Teknikproffset DK757 kr806 krKøb
4CompuMail DK782 kr782 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Orochi V2 - Quartz - Mus - Optisk - 6 knapper - Pink

PriceData har fulgt prisen på Razer Orochi V2 - Quartz - Mus - Optisk - 6 knapper - Pink i 181 dage. Laveste pris i perioden er 307 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 638 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 496 kr.

Den nuværende pris på 638 kr er 29% over normalprisen. Prisen er steget 106% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Razer Orochi V2 - Quartz - Mus - Optisk - 6 knapper - Pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Razer Orochi V2 - Quartz - Mus - Optisk - 6 knapper - Pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026638 kr328 kr (106%)
12. maj 2026310 kr3 kr (1%)
19. apr. 2026307 kr3 kr (1%)
18. apr. 2026310 kr4 kr (1%)
28. mar. 2026314 kr14 kr (4%)
27. mar. 2026328 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026329 kr308 kr (48%)
20. mar. 2026637 kr1 kr (0%)
17. mar. 2026638 kr1 kr (0%)
20. dec. 2025637 kr187 kr (42%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret