Gå til hovedindhold

Razer DeathAdder V4 Pro gaming-mus - højrehåndet, RF trådløs/USB, optisk sensor 45.000 DPI

RazerEAN: 8886419334743
Pris fra 1.168 krtil 2.595 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.427 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.118 kr 4. maj

Sammenlign priser på Razer DeathAdder V4 Pro gaming-mus - højrehåndet, RF trådløs/USB, optisk sensor 45.000 DPI og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1168 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer DeathAdder V4 Pro Optisk Trådløs Kablet Sort
1.168 kr
Til butik
Razer DeathAdder V4 Pro Optisk Trådløs Kablet Sort billede

Produktinformation

Razer DeathAdder V4 Pro - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 6 knapper - trådløs, kablet - USB - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ01-05330100-R3G1
EAN: 8886419334743
Varenr.: 1003530704
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer DeathAdder V4 Pro - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort
1.193 kr
Til butik
Razer DeathAdder V4 Pro - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort billede

Produktinformation

Trådløs gaming mus, kablet tilslutning: USB-A / USB-C med aftageligt USB-C, trådløs teknologi: Razer HyperSpeed 2.4 GHz, batteri: genopladelig, polling rate: 125 - 8000 Hz opdatering, optisk sensor - Focus Pro 45K med 100 - 45000 dpi (med justerbar dpi knap), max fart (speed): 900 IPS (inches per second), max acceleration: 85, 6 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 56 gram, kompatibilitet: Windows, Software: Razer Synapse, sort - Bliv den dødbringende version af dig selv med Razer DeathAdder V4 Pro - en ultralet trådløs ergonomisk mus, der er det perfekte esports-eksemplar. Opgraderet på alle fronter med vores mest avancerede teknologi, mærk den øjeblikkelige effekt, når alle dine fordele kommer i spil. 56 g / 57g Ultralet design: Gennemtænkt på ny med vægtoptimeringer og en glat finish, leverer vores nyeste DeathAdder hurtigere og mere stram bevægelse, samtidig med at den bevarer sin prisvindende ergonomiske form. Razer™ HyperSpeed Wireless Gen-2: Mærk forskellen med et ultrastabilt trådløst system, der er over 63% mere effektivt*, og som understøtter ægte 8000 Hz polling rate med 37% lavere latenstid end forrige generation. Under standard testbetingelser Razer™ Optical Scroll Wheel: Mere præcist og holdbart end mekaniske varianter, leverer vores første optiske scroll til esports-mus professionel sporing og afgørende taktil feedback, der kræves til gaming med høj præcision. Razer™ Focus Pro 45K Optical Sensor Gen-2: Sigt præcist med forbedrede 45K DPI, 900 IPS og 85 G. Understøttet af omfattende muligheder for sensortilpasning kan du nyde fejlfri sporing på en række overflader med 99.8% opløsningsnøjagtighed. Op til 150 timers batterilevetid: Med markant forbedret trådløs effektivitet for længere batteritid kan du nyde op til 150 timers gameplay med høj ydeevne ved 1000 Hz eller 22 timer ved 8000 Hz.

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus
Artikel nr.: RZ01-05330100-R3G1
EAN: 8886419334743
Varenr.: 3452053
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Razer DeathAdder V4 Pro trådløs gamingmus (sort)
1.233 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Razer DeathAdder V4 Pro – Sort
1.329 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus Razer DeathAdder V4 Pro - optisk, kablet/trådløs, sort
-16%1.349 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus Razer DeathAdder V4 Pro - optisk, kablet/trådløs, sort
-15%1.369 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer DeathAdder V4 Pro Optisk Trådløs Kablet Sort
1.439 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer - Deathadder V4 Pro - Black Mus - GEEKD.dk
2.595 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer DeathAdder V4 Pro gaming-mus - højrehåndet, RF trådløs/USB, optisk sensor 45.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer DeathAdder V4 Pro gaming-mus - højrehåndet, RF trådløs/USB, optisk sensor 45.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.168 kr1.168 krKøb
2Proshop DK1.193 kr1.193 krKøb
3Komplett DK1.233 kr1.233 krKøb
4Teknikproffset DK1.329 kr1.378 krKøb
5Boligcenter DK1.349 kr1.349 krKøb
6Vivas DK1.369 kr1.438 krKøb
7Ultrashop1.439 kr1.439 krKøb
8Geekd2.595 kr2.595 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer DeathAdder V4 Pro gaming-mus - højrehåndet, RF trådløs/USB, optisk sensor 45.000 DPI

PriceData har fulgt prisen på Razer DeathAdder V4 Pro gaming-mus - højrehåndet, RF trådløs/USB, optisk sensor 45.000 DPI i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.118 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.377 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.271 kr.

Den nuværende pris på 1.168 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Razer DeathAdder V4 Pro gaming-mus - højrehåndet, RF trådløs/USB, optisk sensor 45.000 DPI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Razer DeathAdder V4 Pro gaming-mus - højrehåndet, RF trådløs/USB, optisk sensor 45.000 DPI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.168 kr65 kr (5%)
23. maj 20261.233 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.232 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.233 kr20 kr (2%)
7. maj 20261.213 kr20 kr (2%)
5. maj 20261.233 kr115 kr (10%)
4. maj 20261.118 kr115 kr (9%)
3. maj 20261.233 kr30 kr (2%)
1. maj 20261.203 kr34 kr (3%)
28. apr. 20261.237 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret