Gå til hovedindhold

Gaming mus Razer DeathAdder V3 - højrehåndet, USB Type‑A, optisk 30.000 DPI

RazerMus og trackballsEAN: 8886419334071
Pris fra 336 krtil 519 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 183 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 326 kr 9. maj

Sammenlign priser på Gaming mus Razer DeathAdder V3 - højrehåndet, USB Type‑A, optisk 30.000 DPI og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 336 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Deathadder V3 - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort
336 kr
Til butik
Razer Deathadder V3 - Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort billede

Produktinformation

Gaming mus, Razer Focus Pro 30K optical sensor, Razer Optical Mouse Switches Gen-3 - 5 programmerbare knapper, 30000 dpi indstillinger, 8000 Hz opdatering, USB-A , vægt: 56 gram, Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus
Artikel nr.: RZ01-04640100-R3M1
EAN: 8886419334071
Varenr.: 3129617
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer DeathAdder V3 Optisk Kabling Sort
357 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Razer USA Razer DeathAdder V3 Optisk Kabling Sort
-43%410 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Razer USA Razer DeathAdder V3 Optisk Kabling Sort billede

Produktinformation

Triumfen får en ny skepnad med Razer DeathAdder V3. Den ikoniska ergonomiska designen, finslipad och omformad av topproffs inom esport, är nu över 25 % lättare än tidigare. Den kommer med ett spektrum av banbrytande uppgraderingar som utmanar gränserna för tävlingsspel. Egenskaper, Rörelseläsare: Optisk, Upplösning: 30 000 dpi, Anslutning: USB, Trådlös: Nej, Kabellängd: 1.8 m, Färg: Svart, Ambidextriös: Nej, Vikt: 55 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus
EAN: 8886419334071
Varenr.: C32464
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Computer mus Razer DeathAdder V3, optisk, kablet, sort
-9%429 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Computer mus Razer DeathAdder V3, optisk, kablet, sort
-8%449 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer DeathAdder V3 Optisk Kabling Sort
459 kr
Til butik
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Razer Deathadder V3 Gaming Mus
499 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Razer Deathadder V3 Gamingmus
499 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer DeathAdder V3 Optisk Kabling Sort Mus - GEEKD.dk
-12%519 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming mus Razer DeathAdder V3 - højrehåndet, USB Type‑A, optisk 30.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming mus Razer DeathAdder V3 - højrehåndet, USB Type‑A, optisk 30.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK336 kr375 krKøb
2CompuMail DK357 kr357 krKøb
3Teknikproffset DK410 kr459 krKøb
4Boligcenter DK429 kr429 krKøb
5Vivas DK449 kr518 krKøb
6Ultrashop459 kr459 krKøb
7Shark Gaming DK499 kr499 krKøb
8Komplett DK499 kr499 krKøb
9Geekd519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaming mus Razer DeathAdder V3 - højrehåndet, USB Type‑A, optisk 30.000 DPI

PriceData har fulgt prisen på Gaming mus Razer DeathAdder V3 - højrehåndet, USB Type‑A, optisk 30.000 DPI i 181 dage. Laveste pris i perioden er 326 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 394 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 369 kr.

Den nuværende pris på 336 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Gaming mus Razer DeathAdder V3 - højrehåndet, USB Type‑A, optisk 30.000 DPI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Gaming mus Razer DeathAdder V3 - højrehåndet, USB Type‑A, optisk 30.000 DPI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026336 kr18 kr (5%)
10. maj 2026354 kr28 kr (9%)
9. maj 2026326 kr3 kr (1%)
8. maj 2026329 kr25 kr (7%)
7. maj 2026354 kr21 kr (6%)
6. maj 2026333 kr8 kr (2%)
4. maj 2026341 kr13 kr (4%)
29. apr. 2026354 kr5 kr (1%)
24. apr. 2026349 kr5 kr (1%)
23. apr. 2026354 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret