Gå til hovedindhold

Gaming mus Razer Cobra HyperSpeed, højrehåndet, trådløs RF/Bluetooth/USB, optisk 26.000 DPI

RazerMus og trackballsEAN: 8887910085097
Pris fra 740 krtil 979 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 239 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 689 kr 21. maj

Sammenlign priser på Gaming mus Razer Cobra HyperSpeed, højrehåndet, trådløs RF/Bluetooth/USB, optisk 26.000 DPI og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 740 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Cobra HyperSpeed Optisk Trådløs Sort
740 kr
Til butik
Razer Cobra HyperSpeed Optisk Trådløs Sort billede

Produktinformation

Razer Cobra HyperSpeed - Mus - optisk - 9 knapper - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ01-05570100-R3G1
EAN: 8887910085097
Varenr.: 1003517916
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Cobra HyperSpeed - Gaming Mus - Optisk - 7 knapper - Sort med RGB lys
760 kr
Til butik
Razer Cobra HyperSpeed - Gaming Mus - Optisk - 7 knapper - Sort med RGB lys billede

Produktinformation

Trådløs gaming mus med RGB, kablet tilslutning: USB-A / USB-C med aftageligt USB-C, trådløs teknologi: 2.4 GHz og Bluetooth x, batteri: genopladelig, batterilevetid (op til): 170 (BT) / 110 (2.4GHz) timer, polling rate: 125 - 1000 Hz opdatering, optisk sensor - Focus X 26K med 100 - 26000 dpi (med justerbar dpi knap), max fart (speed): 500 IPS (inches per second), max acceleration: 40, 7 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 62 gram, kompatibilitet: Windows, Software: Razer Synapse, sort med RGB - PERFECTED FOR PLAY! Immerse freely and fully with the Razer Cobra HyperSpeed - a lightweight, symmetrical wireless gaming mouse. Featuring dynamic 4-zone Chroma lighting, 9 customizable controls, and next-gen optical switches, light up your game and play with no limits.

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus
Artikel nr.: RZ01-05570100-R3G1
EAN: 8887910085097
Varenr.: 3395202
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus Razer Cobra HyperSpeed, højrehåndet, trådløs RF/Bluetooth/USB, optisk 26.000 DPI
-17%959 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming mus Razer Cobra HyperSpeed, højrehåndet, trådløs RF/Bluetooth/USB, optisk 26.000 DPI billede

Produktinformation

Fordele ved gaming mus fra RazerRazer Cobra HyperSpeed er til dig, der vil have en let og præcis gaming mus til både trådløs og kablet brug. Den højrehåndede form giver sikker kontrol, mens den optiske sensor på 26.000 DPI leverer hurtig og nøjagtig sporing til alt fra FPS til MOBA. Med op til 170 timers batteritid kan du spille længere mellem opladninger.Perfekt til spil og fordybelseMusen understøtter både RF trådløs, Bluetooth og USB Type‑A, så du kan vælge den forbindelse, der passer bedst. Justerbar polling rate op til 8.000 Hz sørger for responsiv styring, og den lette vægt på 62 g gør lange sessions mere komfortable. RGB‑belysning i blå, rød og grøn giver et stilfuldt udtryk med det ikoniske Razer‑logo.Bevægelsesteknologi: OptiskOpløsning: 26.000 DPIPolling rate: Op til 8.000 Hz (justerbar)Forbindelse: RF trådløs, Bluetooth, USB Type‑AScroll: Hjul, horisontal rulningKnaptype: TrykknapperAntal scrollhjul: 1Batteritid (maks.): 170 tStrømkilde: Kabel; USB‑C opladningsport: JaVægt: 62 gBelysning: Blå, rød, grønPakkens indhold: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.35g
EAN: 8887910085097
Varenr.: 1918371
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Razer Cobra HyperSpeed Optisk Trådløs Sort
969 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus Razer Cobra HyperSpeed, højrehåndet, trådløs RF/Bluetooth/USB, optisk 26.000 DPI
-17%979 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming mus Razer Cobra HyperSpeed, højrehåndet, trådløs RF/Bluetooth/USB, optisk 26.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming mus Razer Cobra HyperSpeed, højrehåndet, trådløs RF/Bluetooth/USB, optisk 26.000 DPI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK740 kr740 krKøb
2Proshop DK760 kr799 krKøb
3Boligcenter DK959 kr959 krKøb
4Ultrashop969 kr969 krKøb
5Vivas DK979 kr1.058 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaming mus Razer Cobra HyperSpeed, højrehåndet, trådløs RF/Bluetooth/USB, optisk 26.000 DPI

PriceData har fulgt prisen på Gaming mus Razer Cobra HyperSpeed, højrehåndet, trådløs RF/Bluetooth/USB, optisk 26.000 DPI i 169 dage. Laveste pris i perioden er 689 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 847 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 785 kr.

Den nuværende pris på 740 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Gaming mus Razer Cobra HyperSpeed, højrehåndet, trådløs RF/Bluetooth/USB, optisk 26.000 DPI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Gaming mus Razer Cobra HyperSpeed, højrehåndet, trådløs RF/Bluetooth/USB, optisk 26.000 DPI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026740 kr51 kr (7%)
21. maj 2026689 kr16 kr (2%)
14. maj 2026705 kr15 kr (2%)
7. maj 2026720 kr15 kr (2%)
29. apr. 2026735 kr31 kr (4%)
23. apr. 2026766 kr12 kr (2%)
22. apr. 2026778 kr20 kr (3%)
20. apr. 2026758 kr20 kr (3%)
19. apr. 2026778 kr21 kr (3%)
18. apr. 2026757 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret