Gå til hovedindhold

Razer Cobra Wired - Gengar Edition - Mus - Optisk - 6 knapper - Lilla

RazerEAN: 8886419334996
Pris fra 500 krtil 1.505 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.005 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 465 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Razer Cobra Wired - Gengar Edition - Mus - Optisk - 6 knapper - Lilla og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 500 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer Cobra Optisk Kablet Sort Lilla
500 kr
Til butik
Razer Cobra Optisk Kablet Sort Lilla billede

Produktinformation

Razer Cobra - Gengar Edition - mus - letvægt - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet - USB

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ01-04650700-R3M1
EAN: 8886419334996
Varenr.: 1003679323
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer Cobra Wired - Gengar Edition - Mus - Optisk - 6 knapper - Lilla
552 kr
Til butik
Razer Cobra Wired - Gengar Edition - Mus - Optisk - 6 knapper - Lilla billede

Produktinformation

Gaming Mus, kablet tilslutning: USB-A, polling rate: 125 - 1000 Hz opdatering, optisk sensor - 8500 DPI med 100 - 8500 dpi (med justerbar dpi knap), max fart (speed): 300 IPS (inches per second), max acceleration: 35, 6 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 58 gram, kompatibilitet: Windows, Software: Razer Synapse, lilla - Razer Cobra er en kompakt, højrehåndet symmetrisk gamingmus bygget til præcist og komfortabelt spil på tværs af de fleste grebstyper, med tilpasselig Chroma-belysning og onboard-hukommelse til din senest brugte Razer Synapse-profil, inklusive DPI- og knapkonfigurationer. 58 g letvægtsdesign til hurtige swipes og komfortabel kontrol Chroma-belysning med gradueret underglow drevet af Razer Chroma RGB Gen-3 optiske musekontakter med 90-millioners kliklevetid og 0,2 ms aktivering Opgraderet optisk sensor med 50 DPI-intervaller og lavere lift-off-afstand 100% PTFE-musefødder foran, bagpå og på sensorringen for glat glid 1 onboard-hukommelsesprofil baseret på senest brugte Razer Synapse-profilOptimeret til præcision og indlevelse holder den dine indstillinger tæt på og din bevægelse hurtig og ensartet på tværs af overflader.

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Mus
Artikel nr.: RZ01-04650700-R3M1
EAN: 8886419334996
Varenr.: 3455118
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Razer Cobra Gengar Edition - kablet gaming-mus 8.500 DPI (højrehånd)
-5%619 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Razer Cobra Gengar Edition - kablet gaming-mus 8.500 DPI (højrehånd) billede

Produktinformation

Gaming-mus med Gengar-design og præcis kontrolRazer Cobra Gengar Edition er en let og responsiv gaming-mus til højrehåndede spillere, prydet med motiver af Gengar i et dybt lilla look. Den kablede forbindelse via USB Type‑A giver stabilitet i intense kampe, mens optisk sporing på op til 8.500 DPI sikrer hurtig og præcis markørkontrol.Bygget til spilglæde og performanceMusen vejer kun 58 g og har seks programmerbare knapper, så du kan tilpasse dine favoritkommandoer. Den oplyste Razer‑logoeffekt og flerfarvet belysning giver et stilfuldt setup. Med op til 300 ips tracking, 35 G acceleration og holdbare trykknapper testet til 90 mio. klik får du pålidelig ydeevne i hver session.Formfaktor: HøjrehåndForbindelse: Kablet, USB Type‑ASensortype: OptiskOpløsning: 8.500 DPI (justerbar)Knapper: 6, programmerbareScrollhjul: 1, lodret rulTracking-hastighed: 300 ipsMaks. acceleration: 35 GIndbygget hukommelse: JaBelysning: FlerfarvetMateriale (glideskinner): PTFEMål: H 3,81 cm × B 6,25 cm × D 11,96 cmVægt: 58 gPakkens indhold: 1 mus, manual...

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.15g
EAN: 8886419334996
Varenr.: 2120225
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Razer Cobra Gengar Edition - kablet gaming-mus 8.500 DPI (højrehånd)
-4%639 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Razer Cobra Pokémon Gengar Edition Gaming Mus - GEEKD.dk
1.505 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Cobra Wired - Gengar Edition - Mus - Optisk - 6 knapper - Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Razer Cobra Wired - Gengar Edition - Mus - Optisk - 6 knapper - Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK500 kr500 krKøb
2Proshop DK552 kr591 krKøb
3Boligcenter DK619 kr619 krKøb
4Vivas DK639 kr718 krKøb
5Geekd1.505 kr1.505 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Razer Cobra Wired - Gengar Edition - Mus - Optisk - 6 knapper - Lilla

PriceData har fulgt prisen på Razer Cobra Wired - Gengar Edition - Mus - Optisk - 6 knapper - Lilla i 141 dage. Laveste pris i perioden er 448 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 603 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 506 kr.

Den nuværende pris på 500 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Razer Cobra Wired - Gengar Edition - Mus - Optisk - 6 knapper - Lilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Razer Cobra Wired - Gengar Edition - Mus - Optisk - 6 knapper - Lilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026500 kr7 kr (1%)
20. maj 2026507 kr7 kr (1%)
14. maj 2026500 kr23 kr (4%)
13. maj 2026523 kr18 kr (4%)
8. maj 2026505 kr18 kr (3%)
1. maj 2026523 kr18 kr (4%)
4. apr. 2026505 kr40 kr (9%)
2. apr. 2026465 kr40 kr (8%)
1. mar. 2026505 kr21 kr (4%)
28. feb. 2026484 kr12 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret