Gå til hovedindhold

Fractal Design Pop Air RGB - Magenta Core TG Clear Tint - Kabinet - Miditower - Pink

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172703006
Pris fra 738 krtil 1.349 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 611 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 664 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Fractal Design Pop Air RGB - Magenta Core TG Clear Tint - Kabinet - Miditower - Pink og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 738 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Pop Air RGB Tower ATX Sort Pink
738 kr
Til butik
Fractal Design Pop Air RGB Tower ATX Sort Pink billede

Produktinformation

Fractal Design Pop Air RGB - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - magenta, klar, farvet - USB/Lyd - for Fractal Design Model D, Type D

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-C-POR1A-03
EAN: 7340172703006
Varenr.: 1000652654
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Pop Air RGB - Magenta Core TG Clear Tint - Kabinet - Miditower - Pink
758 kr
Til butik
Fractal Design Pop Air RGB - Magenta Core TG Clear Tint - Kabinet - Miditower - Pink billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 170mm lang), front med 2 x USB 3.0 & lyd tilslutninger, RGB Controller, 3 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 240mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 40.5 cm, medfølgende kabinetkølere: 2 x 120mm (RGB LED) front / 1 x 120mm (RGB LED) bag, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: magenta / sort - 3 RGB fans!

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-C-POR1A-03
EAN: 7340172703006
Varenr.: 3093751
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fractal Design Pop Air RGB Magenta Core TG Clear Tint Kabinet - GEEKD.dk
769 kr
Til butik
Fractal Design Pop Air RGB Magenta Core TG Clear Tint Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Træt af kedelige, sorte kasser? 🔥 Dit gaming-setup fortjener noget federe! Fractal Design Pop Air RGB Magenta Core TG Clear Tint er den vilde kombination af sindsyg stil og seriøs performance, du har ventet på. Det unikke honeycomb-design skaber perfek...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Computer Kabinet
EAN: 7340172703006
Varenr.: 49612877660496
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Pop Air RGB Tower ATX Sort Pink
1.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Pop Air RGB - Magenta Core TG Clear Tint - Kabinet - Miditower - Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Pop Air RGB - Magenta Core TG Clear Tint - Kabinet - Miditower - Pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK738 kr738 krKøb
2Proshop DK758 kr797 krKøb
3Geekd769 kr769 krKøb
4Ultrashop1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Pop Air RGB - Magenta Core TG Clear Tint - Kabinet - Miditower - Pink

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Pop Air RGB - Magenta Core TG Clear Tint - Kabinet - Miditower - Pink i 182 dage. Laveste pris i perioden er 664 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 828 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 731 kr.

Den nuværende pris på 738 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Fractal Design Pop Air RGB - Magenta Core TG Clear Tint - Kabinet - Miditower - Pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Fractal Design Pop Air RGB - Magenta Core TG Clear Tint - Kabinet - Miditower - Pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026738 kr6 kr (1%)
29. maj 2026744 kr2 kr (0%)
25. maj 2026742 kr4 kr (1%)
23. maj 2026738 kr4 kr (1%)
22. maj 2026742 kr4 kr (1%)
16. maj 2026738 kr6 kr (1%)
13. maj 2026732 kr6 kr (1%)
10. maj 2026738 kr5 kr (1%)
8. maj 2026743 kr1 kr (0%)
3. maj 2026744 kr16 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret