Gå til hovedindhold

Fractal Design Pop 2 Air White TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172710462
Pris fra 636 krtil 1.239 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 603 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fractal Design Pop 2 Air White TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 636 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Pop 2 Air White TG RGB - Kabinet - Miditower - Hvid
-20%636 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fractal Design Pop 2 Air White TG RGB - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 180mm lang), front med 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 1 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 41.6 cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm front, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-C-POA2A-04
EAN: 7340172710462
Varenr.: 3403678
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Fractal Design Pop 2 Air RGB midtårn (hvid)
659 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Pop 2 Air White TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning
695 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fractal Design Pop 2 Air White TG RGB - Midi Tower PC-kabinet
-32%859 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fractal Design Pop 2 Air White TG RGB - Midi Tower PC-kabinet
-32%879 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Pop 2 Air White TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning
1.239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Pop 2 Air White TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Pop 2 Air White TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK636 kr675 krKøb
2Komplett DK659 kr659 krKøb
3CompuMail DK695 kr695 krKøb
4Boligcenter DK859 kr859 krKøb
5Vivas DK879 kr1.118 krKøb
6Ultrashop1.239 kr1.239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Pop 2 Air White TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Pop 2 Air White TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning i 131 dage. Laveste pris i perioden er 636 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 705 kr.

Den nuværende pris på 636 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Fractal Design Pop 2 Air White TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Fractal Design Pop 2 Air White TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026636 kr3 kr (0%)
15. maj 2026639 kr3 kr (0%)
14. maj 2026642 kr3 kr (0%)
13. maj 2026645 kr3 kr (0%)
27. apr. 2026648 kr3 kr (0%)
26. apr. 2026651 kr3 kr (0%)
25. apr. 2026654 kr3 kr (0%)
24. apr. 2026657 kr3 kr (0%)
8. apr. 2026660 kr12 kr (2%)
7. apr. 2026648 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret