Gå til hovedindhold

Fractal Design Pop 2 Air Black TG Tårn ATX Ingen strømforsyning

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172710448
Pris fra 633 krtil 1.269 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 636 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 543 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Fractal Design Pop 2 Air Black TG Tårn ATX Ingen strømforsyning og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 633 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Pop 2 Air Black TG - Kabinet - Miditower - Sort
-6%633 kr
Før 675 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fractal Design Pop 2 Air Black TG - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 180mm lang), front med 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 1 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 41.6 cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm front, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-C-POA2A-02
EAN: 7340172710448
Varenr.: 3403676
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Fractal Design Pop 2 Air TG mid tower (sort)
633 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Pop 2 Air Black TG Tårn ATX Ingen strømforsyning
718 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fractal Design Pop 2 Air Tg Tint
-0%786 kr
Før 786,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Pop 2 Air Black TG Tårn ATX Ingen strømforsyning
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Pop 2 Air Black TG Tårn ATX Ingen strømforsyning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Pop 2 Air Black TG Tårn ATX Ingen strømforsyning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK633 kr672 krKøb
2Komplett DK633 kr633 krKøb
3CompuMail DK718 kr718 krKøb
4Dustin DK786 kr872,25 krKøb
5Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Pop 2 Air Black TG Tårn ATX Ingen strømforsyning

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Pop 2 Air Black TG Tårn ATX Ingen strømforsyning i 131 dage. Laveste pris i perioden er 543 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 743 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 674 kr.

Den nuværende pris på 633 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Fractal Design Pop 2 Air Black TG Tårn ATX Ingen strømforsyning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Fractal Design Pop 2 Air Black TG Tårn ATX Ingen strømforsyning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026633 kr3 kr (0%)
1. jun. 2026636 kr3 kr (0%)
31. maj 2026639 kr3 kr (0%)
30. maj 2026642 kr3 kr (0%)
28. maj 2026645 kr3 kr (0%)
26. maj 2026648 kr3 kr (0%)
25. maj 2026651 kr3 kr (0%)
24. maj 2026654 kr26 kr (4%)
23. maj 2026628 kr1 kr (0%)
18. maj 2026627 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret