Gå til hovedindhold

Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172710455
Pris fra 593 krtil 1.119 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 526 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 593 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning
593 kr
Til butik
Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning billede

Produktinformation

Fractal Design Pop 2 Air RGB - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - USB/Lyd - Black TG RGB

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-C-POA2A-03
EAN: 7340172710455
Varenr.: 1003885627
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB - Kabinet - Miditower - Sort
662 kr
Til butik
Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 180mm lang), front med 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 1 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 41.6 cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm front, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-C-POA2A-03
EAN: 7340172710455
Varenr.: 3403677
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Fractal Design Pop 2 Air TG RGB mid tower (sort)
662 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Pop Air - - ingen strømforsyning
843 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB - Midi Tower kabinet
-32%859 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB - Midi Tower kabinet
-32%879 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning
1.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK593 kr593 krKøb
2Proshop DK662 kr701 krKøb
3Komplett DK662 kr662 krKøb
4CS MEGASTORE DK843 kr882 krKøb
5Boligcenter DK859 kr859 krKøb
6Vivas DK879 kr1.118 krKøb
7Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning i 131 dage. Laveste pris i perioden er 593 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 687 kr.

Den nuværende pris på 593 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Fractal Design Pop 2 Air Black TG RGB Tårn ATX Ingen strømforsyning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026593 kr12 kr (2%)
25. maj 2026605 kr13 kr (2%)
18. maj 2026618 kr12 kr (2%)
11. maj 2026630 kr15 kr (2%)
4. maj 2026645 kr14 kr (2%)
26. apr. 2026659 kr14 kr (2%)
20. apr. 2026673 kr14 kr (2%)
13. apr. 2026687 kr13 kr (2%)
10. apr. 2026700 kr40 kr (6%)
6. apr. 2026660 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret