Gå til hovedindhold

Fractal Design North XL Mesh - Charcoal Black - Kabinet - Miditower - Sort

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172706533
Pris fra 1.314 krtil 2.059 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 745 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.285 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Fractal Design North XL Mesh - Charcoal Black - Kabinet - Miditower - Sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1314 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design North XL Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Mesh Sort
1.314 kr
Til butik
Fractal Design North XL Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Mesh Sort billede

Produktinformation

Fractal Design North XL - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - Charcoal Black - Mesh - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-C-NOR1X-01
EAN: 7340172706533
Varenr.: 1001934535
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Fractal Design North XL Mid Tower (sort)
1.330 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fractal Design North XL Charcoal - Sort Kabinet - GEEKD.dk
1.379 kr
Til butik
Fractal Design North XL Charcoal - Sort Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Træt af at skulle gemme din gaming-rig væk i et hjørne? 🏠Fractal Design North XL Charcoal kombinerer brutal performance med nordisk designelegance, så dit setup kan stå fremme med stolthed - selv i stuen. Dette premium midi tower kabinet redefinerer g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Computer Kabinet
EAN: 7340172706533
Varenr.: 49612856099152
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design North XL Mesh - Charcoal Black - Kabinet - Miditower - Sort
1.449 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fractal Design North XL kulsort
1.682 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fractal Design North Xl Mesh Midi Tower Charcoal, Sort
1.749 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet FRACTAL DESIGN North XL Midi Tower - Charcoal Black
1.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet FRACTAL DESIGN North XL Midi Tower - Charcoal Black
1.819 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design North XL Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Mesh Sort
2.059 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design North XL Mesh - Charcoal Black - Kabinet - Miditower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design North XL Mesh - Charcoal Black - Kabinet - Miditower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.314 kr1.314 krKøb
2Komplett DK1.330 kr1.330 krKøb
3Geekd1.379 kr1.379 krKøb
4Proshop DK1.449 kr1.449 krKøb
5Teknikproffset DK1.682 kr1.761 krKøb
6Dustin DK1.749 kr1.835,25 krKøb
7Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
8Vivas DK1.819 kr2.078 krKøb
9Ultrashop2.059 kr2.059 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design North XL Mesh - Charcoal Black - Kabinet - Miditower - Sort

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design North XL Mesh - Charcoal Black - Kabinet - Miditower - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.285 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 1.449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.362 kr.

Den nuværende pris på 1.314 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Fractal Design North XL Mesh - Charcoal Black - Kabinet - Miditower - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Fractal Design North XL Mesh - Charcoal Black - Kabinet - Miditower - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.314 kr19 kr (1%)
26. maj 20261.295 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.294 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.293 kr37 kr (3%)
7. maj 20261.330 kr12 kr (1%)
6. maj 20261.318 kr29 kr (2%)
3. maj 20261.289 kr90 kr (7%)
2. maj 20261.379 kr70 kr (5%)
1. maj 20261.449 kr70 kr (5%)
29. apr. 20261.379 kr39 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret