Gå til hovedindhold

Fractal Design North TG - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172704737
Pris fra 859 krtil 1.679 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 820 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fractal Design North TG - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 859 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design North TG - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid
859 kr
Til butik
Fractal Design North TG - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 255mm lang), front med 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0 & lyd tilslutninger, 2 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 145 mm, max grafikkortlængde: 35.5 cm, medfølgende kabinetkølere: 2 x 140mm front, front panel: træ, side vindue: tempered glass, farve: hvid / kridt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-C-NOR1C-04
EAN: 7340172704737
Varenr.: 3127830
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Fractal North Chalk White TG Clear Tint Mid Tower
1.048 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design North Tower ATX Hvid
1.083 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fractal Design North kridhvid TG klar farvetone
1.234 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ATX kabinet Fractal Design North Tower - hvid (hærdet glas)
-7%1.249 kr
Før 1.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ATX kabinet Fractal Design North Tower - hvid (hærdet glas)
-7%1.269 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fractal Design North Glass Midi Tower Hvid
1.374 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design North Tower ATX Hvid
1.679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design North TG - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design North TG - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK859 kr898 krKøb
2Komplett DK1.048 kr1.048 krKøb
3CompuMail DK1.083 kr1.083 krKøb
4Teknikproffset DK1.234 kr1.313 krKøb
5Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
6Vivas DK1.269 kr1.338 krKøb
7Dustin DK1.374 kr1.460,25 krKøb
8Ultrashop1.679 kr1.679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design North TG - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design North TG - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 859 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 1.129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.054 kr.

Den nuværende pris på 859 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Fractal Design North TG - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Fractal Design North TG - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026859 kr181 kr (17%)
8. maj 20261.040 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.048 kr73 kr (7%)
11. apr. 2026975 kr26 kr (3%)
10. apr. 20261.001 kr69 kr (7%)
9. apr. 2026932 kr18 kr (2%)
7. apr. 2026950 kr2 kr (0%)
31. mar. 2026952 kr118 kr (11%)
30. mar. 20261.070 kr9 kr (1%)
29. mar. 20261.079 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret