Gå til hovedindhold

Fractal Design North XL Mesh - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172706557
Pris fra 1.065 krtil 1.849 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 784 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fractal Design North XL Mesh - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1065 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design North XL Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Mesh Hvid
1.065 kr
Til butik
Fractal Design North XL Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Mesh Hvid billede

Produktinformation

Fractal Design North XL - Tower - udvidet ATX - ingen strømforsyning (ATX) - chalk white - Mesh - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-C-NOR1X-03
EAN: 7340172706557
Varenr.: 1001934537
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Midi Fractal Design North XL Chalk White Kabinet - GEEKD.dk
1.228 kr
Til butik
Midi Fractal Design North XL Chalk White Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Er du klar til at bygge din drømmemaskine i perfekt skandinavisk stil? 🔥 Fractal Design North XL er det ultimative valg for dig, der ikke vil gå på kompromis mellem brutal performance og decideret lækker æstetik. Dette premium Midi Tower-kabinet kombin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Computer Kabinet
EAN: 7340172706557
Varenr.: 49612868682064
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Fractal Design North XL Mid Tower (hvidt)
1.276 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Fractal Design North XL tårn E-ATX - Mesh, hvid
-12%1.409 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Fractal Design North XL tårn E-ATX - Mesh, hvid
-12%1.429 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design North XL Mesh - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid
1.449 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fractal Design North XL kridhvid
1.512 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fractal Design North Xl Mesh Midi Tower Hvid
-0%1.686 kr
Før 1.686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design North XL Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Mesh Hvid
1.849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design North XL Mesh - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design North XL Mesh - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.065 kr1.065 krKøb
2Geekd1.228 kr1.228 krKøb
3Komplett DK1.276 kr1.276 krKøb
4Boligcenter DK1.409 kr1.409 krKøb
5Vivas DK1.429 kr1.479 krKøb
6Proshop DK1.449 kr1.449 krKøb
7Teknikproffset DK1.512 kr1.591 krKøb
8Dustin DK1.686 kr1.772,25 krKøb
9Ultrashop1.849 kr1.849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design North XL Mesh - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design North XL Mesh - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.065 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 1.359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.268 kr.

Den nuværende pris på 1.065 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Fractal Design North XL Mesh - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Fractal Design North XL Mesh - Chalk White - Kabinet - Miditower - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.065 kr134 kr (11%)
29. maj 20261.199 kr20 kr (2%)
26. maj 20261.219 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.218 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.219 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.228 kr19 kr (2%)
17. maj 20261.247 kr20 kr (2%)
9. maj 20261.267 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.268 kr8 kr (1%)
2. maj 20261.276 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret