Gå til hovedindhold

Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Sort / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind

VikanRedskaberEAN: 5705020319495
Pris fra 193 krtil 572 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 379 kr (66% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Sort / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Fejekost, 610 mm, Blød/stiv, Sort
-32%193 kr
Før 282,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Fejekost, 610 mm, Blød/stiv, Sort billede

Produktinformation

Denne kost er designet til effektiv rengøring af både våde og tørre overflader. De stive børstehår forrest på børsten løsner fastsiddende snavs, og de bløde børstehår bagest på børsten opsamler fine partikler.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705020319495
Varenr.: 590281
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Sort / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind
-20%226,3 kr
Før 282,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Sort / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind billede

Produktinformation

Opgrader din rengøring med denne Vikan fejekost, der fås i flere forskellige farver, så du kan vælge den, der passer bedst til din stil. Fejekosten er lavet af holdbare materialer som PP, polyester og rustfrit stål, hvilket garanterer langvarig brug og ho...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020319495
Varenr.: 47432925905233
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejekost 610mm blød/stiv sort
572 kr
Til butik
Vikan fejekost 610mm blød/stiv sort billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Kategori: Fejekoste
EAN: 5705020319495
Varenr.: 2451505

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Sort / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Sort / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk193 kr193 krKøb
2Sikkerhedsgiganten226,3 kr226,3 krKøb
3Elvvs.dk572 kr572 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Sort / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind

PriceData har fulgt prisen på Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Sort / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind i 153 dage. Laveste pris i perioden er 193 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 306 kr.

Den nuværende pris på 193 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Sort / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Sort / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026193 kr33,3 kr (15%)
22. maj 2026226,3 kr33,3 kr (17%)
15. maj 2026193 kr33,3 kr (15%)
14. maj 2026226,3 kr33,3 kr (17%)
2. maj 2026193 kr33,3 kr (15%)
1. maj 2026226,3 kr33,3 kr (17%)
18. apr. 2026193 kr89,88 kr (32%)
17. apr. 2026282,88 kr89,88 kr (47%)
9. apr. 2026193 kr89,88 kr (32%)
8. apr. 2026282,88 kr82,88 kr (41%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret