Gå til hovedindhold

Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Rød / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind

VikanRedskaberEAN: 5705020319440
Pris fra 226,3 krtil 601 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 374,7 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222,2 kr 23. maj

Sammenlign priser på Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Rød / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 226.3 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Rød / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind
-20%226,3 kr
Før 282,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Rød / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind billede

Produktinformation

Opgrader din rengøring med denne Vikan fejekost, der fås i flere forskellige farver, så du kan vælge den, der passer bedst til din stil. Fejekosten er lavet af holdbare materialer som PP, polyester og rustfrit stål, hvilket garanterer langvarig brug og ho...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705020319440
Varenr.: 47429043290449
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan fejekost 610mm blød/stiv rød
601 kr
Til butik
Vikan fejekost 610mm blød/stiv rød billede

Produktinformation

Denne kost er designet til effektiv rengøring af både våde og tørre overflader. De stive børstehår forrest på børsten løsner fastsiddende snavs, og de bløde børstehår bagest på børsten opsamler fine partikler.

Produktspecifikationer

Kategori: Fejekoste
EAN: 5705020319440
Varenr.: 2451512

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Rød / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Rød / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten226,3 kr226,3 krKøb
2Elvvs.dk601 kr601 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Rød / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind

PriceData har fulgt prisen på Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Rød / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind i 154 dage. Laveste pris i perioden er 222,2 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 545 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 316 kr.

Den nuværende pris på 226,3 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Rød / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Fejekost, Vikan,flere farver, PP/polyester/rustfrit stål, 61 cm, bløde/stive børstehår - Rød / 61 cm | Børster og koste | Fjernlager | Gevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026226,3 kr4,1 kr (2%)
23. maj 2026222,2 kr4,1 kr (2%)
22. maj 2026226,3 kr4,1 kr (2%)
15. maj 2026222,2 kr4,1 kr (2%)
14. maj 2026226,3 kr4,1 kr (2%)
2. maj 2026222,2 kr4,1 kr (2%)
1. maj 2026226,3 kr4,1 kr (2%)
18. apr. 2026222,2 kr60,68 kr (21%)
17. apr. 2026282,88 kr60,68 kr (27%)
15. apr. 2026222,2 kr3,05 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret