Gå til hovedindhold

Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 816 Suit Up - 3,5 g

Estée LauderLæbestiftEAN: 0887167615328
Pris fra 136 krtil 325 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 189 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 816 Suit Up - 3,5 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Pure Color Lipstick Matte 3.5 g - 816 Suit Up
-60%136 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estee Lauder Pure Color Lipstick Matte 3.5 g - 816 Suit Up billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Lipstick Matte - 816 Suit Up er en luksuriøs læbestift, som forkæler dine læber med **uimodståelig fylde og en smuk farve med en mat finish**. Denne læbestift kan opbygges i farveintensitet, har høj dækkeevne og giver dig et flot,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Clothing Accessories
EAN: 0887167615328
Varenr.: 102529
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Envy Matte Sculpting Lipstick
187 kr
Til butik
Estée Lauder Pure Color Envy Matte Sculpting Lipstick billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Lipstick Matte 3,5g. - 816 Suit Up. Oplev den ultimative balance mellem sofistikation og selvsikkerhed med Estée Lauder Pure Color Lipstick i No. 816 Suit Up. Denne intense læbestift giver dine læber en dyb og dristig farve, der udstråler professionel elegance og moderne stil. Den matte finish giver et elegant udtryk, der holder hele dagen - perfekt til den selvsikre kvinde, der ved, hvad hun vil. Dyb, Dramatisk Farve: No. 816 Suit Up er en smuk, intens nuance, der gør et stærkt indtryk og passer til både arbejdsdagen og aftenens events. Matte Finish: Den matte formel skaber et sofistikeret look, der holder læberne velplejede og komfortable hele dagen. Langvarig Effekt: Denne læbestift er udviklet til at holde i timevis, så du kan stole på, at din farve forbliver intakt fra morgen til aften. Komfort og Fugtgivende: Selvom finishen er mat, er formlen beriget med fugtgivende ingredienser, der holder læberne bløde og behagelige. Estée Lauder Pure Color Lipstick - No. 816 Suit Up er det perfekte valg for den kvinde, der ønsker at udtrykke styrke og elegance i én farve. Lad dine læber tale for sig selv og bring din stil til næste niveau med denne luksuriøse læbestift.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 887167615328
EAN: 0887167615328
Varenr.: 3351978
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Lipstick Matte Suit Up 3,5 g
-25%250 kr
Før 334 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 816 Suit Up - 3,5 g
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 816 Suit Up - 3,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 816 Suit Up - 3,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk136 kr136 krKøb
2Proshop DK187 kr226 krKøb
3Cocopanda DK250 kr250 krKøb
4NordicFeel DK325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 816 Suit Up - 3,5 g

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 816 Suit Up - 3,5 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 136 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 136 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 816 Suit Up - 3,5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 816 Suit Up - 3,5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026136 kr51 kr (27%)
30. maj 2026187 kr51 kr (38%)
29. maj 2026136 kr51 kr (27%)
10. maj 2026187 kr10 kr (5%)
17. apr. 2026197 kr6 kr (3%)
16. mar. 2026203 kr4 kr (2%)
28. feb. 2026207 kr10 kr (5%)
17. feb. 2026197 kr10 kr (5%)
6. feb. 2026207 kr102 kr (33%)
4. feb. 2026309 kr54 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret