Gå til hovedindhold

Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme

Estée LauderLæbestiftEAN: 0887167615021
Pris fra 246 krtil 355 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 223,34 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 246 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Modern Muse 3,5 g
-25%246 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Modern Muse 3,5 g billede

Produktinformation

Pure Color Lipstick Creme er en holdbar læbestift med slående, fyldig farve i dimensionel creme finish.

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Artikel nr.: GRFT090000
EAN: 0887167615021
Varenr.: 3257142
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Modern Muse
-22%270 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Modern Muse billede

Produktinformation

Et power look til hvert power move. Denne holdbare læbestift mætter læberne med farve, som er designet til at gøre indtryk og passe alle hudtoner. Den supereffektive læbestift holder farven i 10 virkningsfulde timer, samtidig med at den modvirker, at farven løber ud eller lægger sig i de fine linjer. Cremet finish: Dimensionel farve, der glider let hen over huden og giver en glat, satin finish. Fuld dækkende læbestift, der giver fylde og er nærende og plejende. (Ønsker du flere farver? Se også vores matte og højglansfinishes.) Det naturligt udvundne Moisture Lock Complex* giver læberne ekstra pleje, mens du har det på. Læberne ser øjeblikkeligt fyldigere og glattere ud, med et mere defineret og skulpteret udseende over tid - selv efter læbestiften er fjernet. Den klogt designede læbestift er perfekt formet til at hjælpe med at skulptere dine læbers kurver med ubesværet præcision. Det gyldne etui med magnetisk hætte er en fornøjelse at have og holde på i hånden. Gennemtænkt design, der kan geopfyldes i et udvalg af vores mest eftertragtede læbestiftnuancer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Vægt: 40g
Artikel nr.: GRFT090000
EAN: 0887167615021
Varenr.: B084499
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 826 Modern Muse - 3,5 g
-0%325 kr
Før 326 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 826 Modern Muse - 3,5 g billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 826 Modern Muse - Luksuriøs farveintensitet med plejende præcisionEstée Lauders ikoniske Pure Color Lipstick Creme forener avanceret teknologi med tidløs elegans i den elegante nuance Modern Muse. Denne exceptionelle læbestift leverer en cremet, dimensionel farve, der glider på med silkeblød præcision og bevarer sin intensitet i op til 10 timer uden at løbe ud eller sætte sig i folder. Det innovative Moisture Lock Complex, beriget med nærende olier fra hindbær, skumfrø og abrikos, forvandler hver applicering til et plejende ritual, der øjeblikkeligt giver læberne fylde og blødhed. Det skulpturerede format muliggør perfekt konturering af læbernes naturlige kurver, mens det gyldne hylster med magnetisk låg legemliggør mærkets dedikation til både funktion og luksus. Salicornia Herbacea-ekstrakt sikrer langvarig fugt og komfort, hvilket giver læberne et mere defineret og skulptureret udseende selv efter at læbestiften er fjernet.Hvad der gør denne læbestift ekstraordinærAvanceret Moisture Lock Complex med kraftfulde naturlige olier for øjeblikkelig fylde og langvarig plejeExceptionel 10-timers holdbarhed uden at gå på kompromis med komfort eller farveintensitetSkulptureret format for professionel præcision og perfekt konturering af læbernes kurverGenopfyldelig luksuriøst gyldent hylster med magnetisk låg - en investering i bæredygtig skønhedEksperttips til fuldendt appliceringApplicer én gang for et elegant farvetouch eller byg dækningen gradvist op for maksimal farveintensitet og dramatisk effekt.En mesters præcision møder tidløs elegans. Opdag Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Modern Muse og lad dine læber tale deres eget sprog.

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Størrelse: 3.5 g
Artikel nr.: 113002
EAN: 0887167615021
Varenr.: 113002
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK246 kr246 krKøb
2Bangerhead DK270 kr270 krKøb
3NordicFeel DK325 kr325 krKøb
4Lyko DK355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme i 180 dage. Laveste pris i perioden er 218,64 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 246 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026246 kr17 kr (6%)
20. maj 2026263 kr3 kr (1%)
17. maj 2026266 kr26 kr (9%)
14. maj 2026292 kr14 kr (5%)
12. maj 2026306 kr
11. maj 2026305,58 kr13,58 kr (5%)
10. maj 2026292 kr27 kr (8%)
9. maj 2026319 kr41 kr (15%)
8. maj 2026278 kr7 kr (2%)
7. maj 2026285 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret