Gå til hovedindhold

Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme

Estée LauderLæbestiftEAN: 0887167618541
Pris fra 249 krtil 355 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Bois De Rose 3,5 g
-25%249 kr
Før 332 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Bois De Rose 3,5 g billede

Produktinformation

Pure Color Lipstick Creme er en holdbar læbestift med slående, fyldig farve i dimensionel creme finish.

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Artikel nr.: GRFT570000
EAN: 0887167618541
Varenr.: 3257133
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Bois De Rose
-21%272 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Bois De Rose billede

Produktinformation

Et power look til hvert power move. Denne holdbare læbestift mætter læberne med farve, som er designet til at gøre indtryk og passe alle hudtoner. Den supereffektive læbestift holder farven i 10 virkningsfulde timer, samtidig med at den modvirker, at farven løber ud eller lægger sig i de fine linjer. Cremet finish: Dimensionel farve, der glider let hen over huden og giver en glat, satin finish. Fuld dækkende læbestift, der giver fylde og er nærende og plejende. (Ønsker du flere farver? Se også vores matte og højglansfinishes.) Det naturligt udvundne Moisture Lock Complex* giver læberne ekstra pleje, mens du har det på. Læberne ser øjeblikkeligt fyldigere og glattere ud, med et mere defineret og skulpteret udseende over tid - selv efter læbestiften er fjernet. Den klogt designede læbestift er perfekt formet til at hjælpe med at skulptere dine læbers kurver med ubesværet præcision. Det gyldne etui med magnetisk hætte er en fornøjelse at have og holde på i hånden. Gennemtænkt design, der kan geopfyldes i et udvalg af vores mest eftertragtede læbestiftnuancer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Vægt: 40g
Artikel nr.: GRFT570000
EAN: 0887167618541
Varenr.: B084487
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 131 Bois De Rose - 3,5 g
325 kr
Til butik
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 131 Bois De Rose - 3,5 g billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 131 Bois De Rose – Luksuriøs elegance i hvert strøgOpdag den tidløse elegance i Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme i den elegante nuance 131 Bois De Rose – en cremet læbestift, der legemliggør luksuriøs skønhed og avanceret formulateknik. Denne exceptionelle læbestift leverer en imponerende 10 timers holdbarhed uden at løbe ud, smuldre eller sætte sig i folder, takket være Estée Lauders innovative Moisture Lock Complex. Den cremede finish giver en dimensionel farve, der glider glat på læberne og skaber en blød, silkeagtig tekstur med fyldig effekt. Bois de rose-nuancen er en elegant rosa tone, der smigrer alle hudtoner med sin tidløse charme og raffinerede udtryk. Den skulpturelt formede læbestift muliggør præcision i appliceringen, mens den gyldne hylster med magnetisk låg tilbyder en luksuriøs følelse i hånden. Dette genopfyldelige design repræsenterer Estée Lauders engagement for både skønhed og bæredygtighed, hvilket gør hver applicering til et ritual af ren elegance.Hvad der gør denne cremede læbestift unikMoisture Lock Complex med naturlige olier fra hindbær, skumfrø og abrikos, der pleje og fylder læberne udExceptionel 10 timers holdbarhed uden at gå på kompromis med komfort eller farveintensitetSkulpturelt formet læbestift, der muliggør præcis applicering og definerer læbernes naturlige kurverLuksuriøs genopfyldelig gylden hylster med magnetisk låg for både elegance og holdbarhedSådan får du det mest ud af din Estée Lauder læbestiftApplicer en gang for et udsøgt farvetouch eller fortsæt med at bygge dækning op og forstærke farveeffekten hos denne holdbare læbestift for maksimal intensitet.Et symbol på tidløs elegance og luksuriøs skønhed. Oplev Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 131 Bois De Rose allerede i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Størrelse: 3.5 g
Artikel nr.: 112990
EAN: 0887167618541
Varenr.: 112990
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK249 kr249 krKøb
2Bangerhead DK272 kr272 krKøb
3NordicFeel DK325 kr325 krKøb
4Lyko DK355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme i 163 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 333 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026249 kr16 kr (6%)
20. maj 2026265 kr1 kr (0%)
17. maj 2026266 kr25 kr (9%)
14. maj 2026291 kr35 kr (11%)
11. maj 2026326 kr35 kr (12%)
10. maj 2026291 kr35 kr (11%)
9. maj 2026326 kr48 kr (17%)
8. maj 2026278 kr7 kr (2%)
7. maj 2026285 kr6 kr (2%)
5. maj 2026291 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret