Gå til hovedindhold

Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme

Estée LauderLæbestiftEAN: 0887167615168
Pris fra 249 krtil 355 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 204 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Eccentric 3,5 g
-25%249 kr
Før 332 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Eccentric 3,5 g billede

Produktinformation

Pure Color Lipstick Creme er en holdbar læbestift med slående, fyldig farve i dimensionel creme finish.

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Artikel nr.: GRFT230000
EAN: 0887167615168
Varenr.: 3257134
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Eccentric
-22%270 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Eccentric billede

Produktinformation

Et power look til hvert power move. Denne holdbare læbestift mætter læberne med farve, som er designet til at gøre indtryk og passe alle hudtoner. Den supereffektive læbestift holder farven i 10 virkningsfulde timer, samtidig med at den modvirker, at farven løber ud eller lægger sig i de fine linjer. Cremet finish: Dimensionel farve, der glider let hen over huden og giver en glat, satin finish. Fuld dækkende læbestift, der giver fylde og er nærende og plejende. (Ønsker du flere farver? Se også vores matte og højglansfinishes.) Det naturligt udvundne Moisture Lock Complex* giver læberne ekstra pleje, mens du har det på. Læberne ser øjeblikkeligt fyldigere og glattere ud, med et mere defineret og skulpteret udseende over tid - selv efter læbestiften er fjernet. Den klogt designede læbestift er perfekt formet til at hjælpe med at skulptere dine læbers kurver med ubesværet præcision. Det gyldne etui med magnetisk hætte er en fornøjelse at have og holde på i hånden. Gennemtænkt design, der kan geopfyldes i et udvalg af vores mest eftertragtede læbestiftnuancer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Vægt: 40g
Artikel nr.: GRFT230000
EAN: 0887167615168
Varenr.: B084491
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 260 Eccentric - 3,5 g
325 kr
Til butik
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 260 Eccentric - 3,5 g billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 260 Eccentric - Luksuriøs præcision i gylden emballage Denne exceptionelle cremede læbestift fra Estée Lauder legemliggør elegant innovation med sit avancerede Moisture Lock Complex, som øjeblikkeligt plejer og fylder læberne ud. Den dimensionelle rosa farve glider silkeagtigt over læberne og leverer en holdbarhed på hele 10 timer uden at løbe ud eller sætte sig i folder. Beriget med en kraftfuld blanding af rød hindbærfrøolie, skumfrøolie og abrikosfrøolie, sammen med det effektive Salicornia Herbacea-ekstrakt, giver denne fugtgivende læbestift en øjeblikkeligt synlig fylde og blødhed. Den skulpturelle form muliggør præcision i applikationen, mens den gylden emballage med magnetisk låg repræsenterer tidløs elegance. Denne genopfyldelige læbestift er designet til den, som ikke accepterer kompromiser, når det gælder kvalitet og præstation. Hvad der gør denne læbestift ekstraordinær Avanceret Moisture Lock Complex med naturlige olier, som øjeblikkeligt plejer og fylder læberne ud Exceptionel holdbarhed på 10 timer med cremet finish, som ikke løber ud eller smuldrer Skulpturel form for præcision og den luksuriøse guldforpakning med magnetisk låg Genopfyldelig design, som kombinerer bæredygtighed med elegant funktionalitet Sådan opnår du den perfekte applikation Applicér én gang for et elegant farvetouch eller fortsæt med at bygge dækning op og forstærk farveeffekten hos denne holdbare læbestift. Oplev den ekstraordinære kombination af pleje og farve, som kun Estée Lauder kan tilbyde. Opdag Pure Color Lipstick Creme 260 Eccentric i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Størrelse: 3.5 g
Artikel nr.: 112994
EAN: 0887167615168
Varenr.: 112994
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK249 kr249 krKøb
2Bangerhead DK270 kr270 krKøb
3NordicFeel DK325 kr325 krKøb
4Lyko DK355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme i 132 dage. Laveste pris i perioden er 203 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 311 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 267 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026249 kr16 kr (6%)
20. maj 2026265 kr1 kr (0%)
17. maj 2026266 kr25 kr (9%)
14. maj 2026291 kr5,72 kr (2%)
11. maj 2026296,72 kr5,72 kr (2%)
10. maj 2026291 kr5,72 kr (2%)
9. maj 2026296,72 kr18,72 kr (7%)
8. maj 2026278 kr7 kr (2%)
7. maj 2026285 kr6 kr (2%)
5. maj 2026291 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret