Gå til hovedindhold

Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme

Estée LauderLæbestiftEAN: 0887167618510
Pris fra 252 krtil 355 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 230 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 252 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme LA Noir 3,5 g
-20%252 kr
Før 316 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme LA Noir 3,5 g billede

Produktinformation

Pure Color Lipstick Creme er en holdbar læbestift med slående, fyldig farve i dimensionel creme finish.

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Artikel nr.: GRFTC10000
EAN: 0887167618510
Varenr.: 3257130
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme La Noir
-22%270 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme La Noir billede

Produktinformation

Et power look til hvert power move. Denne holdbare læbestift mætter læberne med farve, som er designet til at gøre indtryk og passe alle hudtoner. Den supereffektive læbestift holder farven i 10 virkningsfulde timer, samtidig med at den modvirker, at farven løber ud eller lægger sig i de fine linjer. Cremet finish: Dimensionel farve, der glider let hen over huden og giver en glat, satin finish. Fuld dækkende læbestift, der giver fylde og er nærende og plejende. (Ønsker du flere farver? Se også vores matte og højglansfinishes.) Det naturligt udvundne Moisture Lock Complex* giver læberne ekstra pleje, mens du har det på. Læberne ser øjeblikkeligt fyldigere og glattere ud, med et mere defineret og skulpteret udseende over tid - selv efter læbestiften er fjernet. Den klogt designede læbestift er perfekt formet til at hjælpe med at skulptere dine læbers kurver med ubesværet præcision. Det gyldne etui med magnetisk hætte er en fornøjelse at have og holde på i hånden. Gennemtænkt design, der kan geopfyldes i et udvalg af vores mest eftertragtede læbestiftnuancer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Vægt: 40g
Artikel nr.: GRFTC10000
EAN: 0887167618510
Varenr.: B084497
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 541 La Noir - 3,5 g
325 kr
Til butik
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 541 La Noir - 3,5 g billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 541 La Noir - Luksuriøs læbestift med 10 timers holdbarhed Estée Lauders Pure Color Lipstick i den dramatiske nuance 541 La Noir legemliggør avanceret elegance og avanceret læbestiftsteknologi. Denne ekstraordinære læbestift leverer en cremet, dimensionel farve som glider på glat og giver en silkeagtig finish med exceptionel holdbarhed i op til 10 timer - uden at løbe ud, smulre eller sætte sig i folder. Det innovative Moisture Lock Complex, fremstillet af naturligt oprindelse, kombinerer kraftfulde olier fra røde hindbær, skumfrø og abrikos sammen med det effektive planteekstrakt Salicornia Herbacea for øjeblikkeligt at pleje og fylde læberne samtidig med at bevare fugt over tid. Den skulpturelt formede læbestift muliggør præcision ved applicering og hjælper med at definere læbernes naturlige kurver, mens den gyldne hylster med magnetisk låg tilbyder en luksuriøs følelse og praktisk genopfyldningsbarhed. Fordelene ved denne premium læbestift Exceptionel holdbarhed i 10 timer uden at gå på kompromis med komfort Moisture Lock Complex med nærende olier som plejer og fylder læberne Cremet, dimensionel farveformula som giver silkeagtig finish Skulpturelt format for præcision og definition af læbernes kurver Sådan får du det mest ud af din Estée Lauder læbestift Applicer én gang for et udsøgt farvetouch eller fortsæt med at bygge dækning op og forstærke farveeffekten hos denne holdbare læbestift. Oplev den transformative kraft af ægte luksuriøs læbepleje. Opdag Estée Lauder Pure Color Lipstick 541 La Noir i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Størrelse: 3.5 g
Artikel nr.: 113000
EAN: 0887167618510
Varenr.: 113000
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK252 kr252 krKøb
2Bangerhead DK270 kr270 krKøb
3NordicFeel DK325 kr325 krKøb
4Lyko DK355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme i 163 dage. Laveste pris i perioden er 225,16 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 252 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026252 kr14 kr (5%)
17. maj 2026266 kr25 kr (9%)
14. maj 2026291 kr14,58 kr (5%)
11. maj 2026305,58 kr14,58 kr (5%)
10. maj 2026291 kr14,58 kr (5%)
9. maj 2026305,58 kr27,58 kr (10%)
8. maj 2026278 kr7 kr (2%)
7. maj 2026285 kr6 kr (2%)
5. maj 2026291 kr7 kr (2%)
4. maj 2026284 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret