Gå til hovedindhold

Esteé Lauder Estee Lauder Pure Color Lipstick Creme 3.5 g - 685 Midnight Kiss

Esteé LauderLæbestiftEAN: 0887167614970
Pris fra 125 krtil 324 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 199 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Estee Lauder Pure Color Lipstick Creme 3.5 g - 685 Midnight Kiss og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esteé Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
125 kr
Til butik
Esteé Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Lipstick 3,5g. -685 Midnight Kiss. Føj et strejf af elegance og dramatik til dine læber med Estée Lauder Pure Color Lipstick i den tidløse og forførende nuance 685 Midnight Kiss. Denne luksuriøse læbestift giver dine læber en cremede, intens farve, der fremhæver din naturlige skønhed og holder sig smuk hele dagen. Nuancen 685 Midnight Kiss er en sofistikeret og intens farve, der passer perfekt til både aftenlooket og hverdagsbrug, hvor du ønsker en ekstra kant. Den rige, cremede tekstur glider let på læberne og giver en jævn, ensartet påføring, der efterlader dine læber følelsen af komfort hele dagen. Nyd en smuk farve, der holder i timevis, uden at du behøver at bekymre dig om opfriskninger. Den smidige formel føles let og ikke-udtørrende. Med en subtil glans, der giver dine læber et sundt, naturligt udseende, samtidig med at de ser fyldigere og mere forførende ud. Skab et uimodståeligt look med Estée Lauder Pure Color Lipstick i 685 Midnight Kiss - den perfekte balance mellem luksuriøs farve og langvarig komfort. Gør dine læber til et statement med denne tidløse og elegante nuance.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 887167614970
EAN: 0887167614970
Varenr.: 3355063
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Midnight Kiss 3,5 g
-20%153 kr
Før 192 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Pure Color Lipstick Creme 3.5 g - 685 Midnight Kiss
-25%255 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estee Lauder Pure Color Lipstick Creme 3.5 g - 685 Midnight Kiss billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme - 685 Midnight Kiss er en luksuriøs læbestift, som giver dine læber en **smuk farve med en lækker cremet finish og uimodståelig fylde**. Denne læbestift kan opbygges i farveintensitet, har høj dækkeevne og giver dig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Lipstick
EAN: 0887167614970
Varenr.: 102509
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 685 Midnight Kiss - 3,5 g
324 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder Pure Color Lipstick Creme 3.5 g - 685 Midnight Kiss koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder Pure Color Lipstick Creme 3.5 g - 685 Midnight Kiss koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK125 kr164 krKøb
2Cocopanda DK153 kr153 krKøb
3NiceHair.dk255 kr255 krKøb
4NordicFeel DK324 kr324 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder Pure Color Lipstick Creme 3.5 g - 685 Midnight Kiss

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder Pure Color Lipstick Creme 3.5 g - 685 Midnight Kiss i 165 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 237 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Estee Lauder Pure Color Lipstick Creme 3.5 g - 685 Midnight Kiss. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Estee Lauder Pure Color Lipstick Creme 3.5 g - 685 Midnight Kiss de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026125 kr11 kr (8%)
17. apr. 2026136 kr10 kr (7%)
9. apr. 2026146 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026145 kr1 kr (1%)
23. mar. 2026146 kr10 kr (6%)
21. mar. 2026156 kr40 kr (20%)
15. mar. 2026196 kr40 kr (26%)
12. mar. 2026156 kr1 kr (1%)
10. mar. 2026157 kr71,25 kr (31%)
7. mar. 2026228,25 kr4,91 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret