Gå til hovedindhold

Estée Lauder Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 gr #561 Intense Nude

Estée LauderLæbestiftEAN: 0887167615113
Pris fra 210 krtil 355 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 204 kr 12. maj

Sammenlign priser på Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 gr #561 Intense Nude og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 210 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 gr #561 Intense Nude
210 kr
Til butik
Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 gr #561 Intense Nude billede

Produktinformation

Varemærke: Estee Lauder, Navn: E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 gr.

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Læbestift
EAN: 0887167615113
Varenr.: C41459
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Pure Color Lipstick Creme 3.5 g - 561 Intense Nude
-25%258,75 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estee Lauder Pure Color Lipstick Creme 3.5 g - 561 Intense Nude billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme - 561 Intense Nude er en luksuriøs læbestift, som giver dine læber en **smuk farve med en lækker cremet finish og uimodståelig fylde**. Denne læbestift kan opbygges i farveintensitet, har høj dækkeevne og giver dig e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Lipstick
EAN: 0887167615113
Varenr.: 102506
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Intense Nude
-21%271 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Intense Nude billede

Produktinformation

Et power look til hvert power move. Denne holdbare læbestift mætter læberne med farve, som er designet til at gøre indtryk og passe alle hudtoner. Den supereffektive læbestift holder farven i 10 virkningsfulde timer, samtidig med at den modvirker, at farven løber ud eller lægger sig i de fine linjer. Cremet finish: Dimensionel farve, der glider let hen over huden og giver en glat, satin finish. Fuld dækkende læbestift, der giver fylde og er nærende og plejende. (Ønsker du flere farver? Se også vores matte og højglansfinishes.) Det naturligt udvundne Moisture Lock Complex* giver læberne ekstra pleje, mens du har det på. Læberne ser øjeblikkeligt fyldigere og glattere ud, med et mere defineret og skulpteret udseende over tid - selv efter læbestiften er fjernet. Den klogt designede læbestift er perfekt formet til at hjælpe med at skulptere dine læbers kurver med ubesværet præcision. Det gyldne etui med magnetisk hætte er en fornøjelse at have og holde på i hånden. Gennemtænkt design, der kan geopfyldes i et udvalg af vores mest eftertragtede læbestiftnuancer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Vægt: 40g
Artikel nr.: GRFT180000
EAN: 0887167615113
Varenr.: B084495
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 561 Intense Nude - 3,5 g
325 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 gr #561 Intense Nude koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 gr #561 Intense Nude koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK210 kr259 krKøb
2NiceHair.dk258,75 kr258,75 krKøb
3Bangerhead DK271 kr271 krKøb
4NordicFeel DK325 kr325 krKøb
5Lyko DK355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 gr #561 Intense Nude

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 gr #561 Intense Nude i 174 dage. Laveste pris i perioden er 204 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 261 kr.

Den nuværende pris på 210 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 gr #561 Intense Nude. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 gr #561 Intense Nude de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026210 kr6 kr (3%)
12. maj 2026204 kr101,58 kr (33%)
11. maj 2026305,58 kr14,58 kr (5%)
10. maj 2026291 kr28 kr (9%)
9. maj 2026319 kr41 kr (15%)
8. maj 2026278 kr7 kr (2%)
7. maj 2026285 kr6 kr (2%)
5. maj 2026291 kr7 kr (2%)
4. maj 2026284 kr1 kr (0%)
3. maj 2026283 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret