Gå til hovedindhold

Estée Lauder Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 g #420 Rebellious Rose

Estée LauderLæbestiftEAN: 0887167618527
Pris fra 204 krtil 355 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 151 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 g #420 Rebellious Rose og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 204 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Matte Lipstick - Rebellious Rose
204 kr
Til butik
Estée Lauder Pure Color Matte Lipstick - Rebellious Rose billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Envy Matte Sculpting Lipstick i farven Rebellious Rose giver en dristig og livlig farve med en cremet konsistens, der glider nemt på læberne. Beriget med nærende ingredienser tilfører den fugt og komfort for en behagelig, langvarig effekt. Den flatterende nuance Rebellious Rose passer til mange hudtoner og leverer en rig, strålende finish, der er perfekt til enhver lejlighed.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 887167618527
EAN: 0887167618527
Varenr.: 3322977
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 g #420 Rebellious Rose
210 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Pure Color Lipstick Creme 3.5 g - 420 Rebellious Rose
-25%258,75 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estee Lauder Pure Color Lipstick Creme 3.5 g - 420 Rebellious Rose billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme - 420 Rebellious Rose er en luksuriøs læbestift, som giver dine læber en **smuk farve med en lækker cremet finish og uimodståelig fylde**. Denne læbestift kan opbygges i farveintensitet, har høj dækkeevne og giver di...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Lipstick
EAN: 0887167618527
Varenr.: 102513
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Rebellious Rose 3,5 g
-25%264 kr
Før 352 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme Rebellious Rose
-21%271 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 420 Rebellious Rose-Wn - 3,5 g
325 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Creme
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 g #420 Rebellious Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 g #420 Rebellious Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK204 kr243 krKøb
2Teknikproffset DK210 kr259 krKøb
3NiceHair.dk258,75 kr258,75 krKøb
4Cocopanda DK264 kr264 krKøb
5Bangerhead DK271 kr271 krKøb
6NordicFeel DK325 kr325 krKøb
7Lyko DK355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 g #420 Rebellious Rose

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 g #420 Rebellious Rose i 169 dage. Laveste pris i perioden er 204 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 253 kr.

Den nuværende pris på 204 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 g #420 Rebellious Rose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Estee Lauder E.Lauder Pure Color Creme Lipstick 3.5 g #420 Rebellious Rose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 2026204 kr6 kr (3%)
9. apr. 2026210 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026209 kr5 kr (2%)
22. jan. 2026214 kr89 kr (29%)
20. jan. 2026303 kr44,25 kr (17%)
6. jan. 2026258,75 kr86,25 kr (25%)
5. jan. 2026345 kr42 kr (14%)
3. jan. 2026303 kr58 kr (24%)
17. dec. 2025245 kr9 kr (4%)
16. dec. 2025236 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret