Gå til hovedindhold

Estée Lauder Estee Lauder E.Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 3.5 gr #420 Rebellious Rose

Estée LauderLæbestiftEAN: 0887167618251
Pris fra 199 krtil 355 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 156 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Estee Lauder E.Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 3.5 gr #420 Rebellious Rose og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder E.Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 3.5 gr #420 Rebellious Rose
199 kr
Til butik
Estee Lauder E.Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 3.5 gr #420 Rebellious Rose billede

Produktinformation

Varemærke: Estee Lauder, Navn: E.Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 3.5 gr.

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Læbestift
EAN: 0887167618251
Varenr.: C41439
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Envy Shine Lipstick RebESlious Rose
210 kr
Til butik
Estée Lauder Pure Color Envy Shine Lipstick RebESlious Rose billede

Produktinformation

Farve med evnen til at transformere dine læber, dit look og din attitude. Former: Fler-facettede pigmenter skaber definition. Læberne synes smukt skulpterede og kurvede. Fugter: Time-released Moisture Complex hjælper med at optage og fastholde fugt. Læberne føles konstant fugtede hele dagen igennem. Illuminerer: Mætter læberne med strålende farve og shine - i ét strøg. Cremet konsistens, tilfører fugt, dækker jævnt. Sensuelt blød og glat, luksuriøst behagelig. Læbestiftens spids er designet til at forme kurverne på dine læber. Etuiet føles luksuriøst i dine hænder. Og med ét klik er det lukket.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 887167618251
EAN: 0887167618251
Varenr.: 3233112
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Lipstick Hi-Lustre Rebellious Rose 3,5 g
-25%249 kr
Før 333 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Pure Color Lipstick Hi-Lustre Rebellious Rose
-22%270 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 420 Rebellious Rose - 3,5 g
329 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Hi-Lus
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder E.Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 3.5 gr #420 Rebellious Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder E.Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 3.5 gr #420 Rebellious Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK199 kr248 krKøb
2Proshop DK210 kr249 krKøb
3Cocopanda DK249 kr249 krKøb
4Bangerhead DK270 kr270 krKøb
5NordicFeel DK329 kr329 krKøb
6Lyko DK355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder E.Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 3.5 gr #420 Rebellious Rose

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder E.Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 3.5 gr #420 Rebellious Rose i 183 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 243 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Estee Lauder E.Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 3.5 gr #420 Rebellious Rose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Estee Lauder E.Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre Sculpting Lipstick 3.5 gr #420 Rebellious Rose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026199 kr11 kr (5%)
21. maj 2026210 kr3 kr (1%)
20. maj 2026207 kr3 kr (1%)
13. maj 2026204 kr6 kr (3%)
27. apr. 2026210 kr3 kr (1%)
15. apr. 2026213 kr3 kr (1%)
8. apr. 2026210 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026209 kr5 kr (2%)
8. feb. 2026214 kr15 kr (7%)
6. feb. 2026229 kr15 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret