Gå til hovedindhold

Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2N Light Medium - 6 ml

Estée LauderAnsigtsmakeupEAN: 0887167629417
Pris fra 223 krtil 309 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196,67 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2N Light Medium - 6 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 223 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincare Concealer 2
-32%223 kr
Før 328 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincare Concealer 2 billede

Produktinformation

Se friskere ud nu. Endnu friskere i fremtiden med Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincare Concealer. Med denne innovative Skincealer-formel bliver din hud øjeblikkeligt fugtet og ser lysere, mere strålende og mere perfekt ud. Den udfylder fine, tørre linjer og forbedrer fugten og gløden over tid.

Produktspecifikationer

Kategori: Concealer
Artikel nr.: GXKY060000
EAN: 0887167629417
Varenr.: 3290049
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 6 ml - 2N Light Medium
-25%225 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estee Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 6 ml - 2N Light Medium billede

Produktinformation

Estee Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 6 ml - 2N Light Medium er en super lækker concealer. Opdag hemmeligheden bag en strålende hud med denne banebrydende Skincealer-formel. Oplev øjeblikkelig hydrering og en lysere, mere strålende glød,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 0887167629417
Varenr.: 109340
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2N Light Medium
-22%235 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2N Light Medium billede

Produktinformation

Se friskere ud nu. Endnu friskere i fremtiden. Med denne innovative Skincealer-formel bliver huden øjeblikkeligt hydreret og ser lysere, mere strålende og mere perfekt ud. Den fylder fine tørhedslinjer ud og øger fugtigheden og udstrålingen over tid. Leverer præstationen af en langtidsholdbar, medium-til-full dækning oplysende concealer-plus hudplejende ingredienser. Efter 1 uge: Fugtighed og udstråling er målbart øget. Efter 4 uger: Fine linjer og mørke rande ser mindre ud. Fastheden under øjnene er forbedret. Ved fortsat brug: Det karakteristiske område under øjet ser glattere ud, mere strålende. Kreppet hud synes reduceret. Silkeblød hybridformel dækker og lysner mørke rande. Subtil, strålende finish. Vand-, sved- og fugtighedsresistent. Farvetonen holder hele dagen. Sætter sig ikke i fine linjer og folder, og tilstopper ikke porerne. Den eksklusive applikator med soft-touch er baseret på formen af en fingertip. Designet til præcis påføring og blender let ind på huden. NØGLEINGREDIENSER Vitamin C Brightening Complex: Hjælper med at mindske synet af mørke rande og lysner området under øjnene. Tri-Firming Complex: Hjælper huden med at føles fastere og se mere modstandsdygtig ud. Reducerer synet af linjer. Hyaluronsyrekompleks: Hyaluronsyre med dobbelt molekylvægt hjælper med at binde fugten og giver hydrering. Derudover hjælper en algeekstrakt med at fugte huden og give den fylde. Formelinformation Lysende concealer Vandafvisende Svedafvisende Fugtighedsresistent Farvetoner holder hele dagen Krøller ikke Tilstopper ikke porerne Sætter sig ikke i linjer Klumper ikke Oliefri Øjenlægetestet Dermatologisk testet Forårsager ikke udbrud, tilstopper ikke porerne (non-acnegenic) Fri for udtørrende alkohol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Vægt: 62g
Artikel nr.: GXKY060000
EAN: 0887167629417
Varenr.: B089059
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estée Lauder - Futurist Soft Touch Brightening Skincare Concealer - 2n
249,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2N Light Medium - 6 ml
281 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2N Light
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2N Light Medium - 6 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2N Light Medium - 6 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK223 kr223 krKøb
2NiceHair.dk225 kr225 krKøb
3Bangerhead DK235 kr235 krKøb
4Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
5NordicFeel DK281 kr281 krKøb
6Lyko DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2N Light Medium - 6 ml

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2N Light Medium - 6 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 192,53 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 276 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 223 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2N Light Medium - 6 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2N Light Medium - 6 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026223 kr26,95 kr (11%)
21. maj 2026249,95 kr19,95 kr (9%)
17. maj 2026230 kr19,95 kr (8%)
14. maj 2026249,95 kr15,77 kr (6%)
13. maj 2026265,72 kr15,77 kr (6%)
9. maj 2026249,95 kr9,95 kr (4%)
8. maj 2026240 kr7 kr (3%)
5. maj 2026247 kr1 kr (0%)
4. maj 2026246 kr1 kr (0%)
3. maj 2026245 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret