Gå til hovedindhold

Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2C Light Medium - 6 ml

Estée LauderAnsigtsmakeupEAN: 0887167629400
Pris fra 225 krtil 309 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 177 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2C Light Medium - 6 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 225 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 6 ml - 2C Light Medium
-25%225 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estee Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 6 ml - 2C Light Medium billede

Produktinformation

Estee Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 6 ml - 2C Light Medium er en super lækker concealer. Opdag hemmeligheden bag en strålende hud med denne banebrydende Skincealer-formel. Oplev øjeblikkelig hydrering og en lysere, mere strålende glød,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 0887167629400
Varenr.: 109339
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Estée Lauder Futurist Concealer
230 kr
Til butik
Estée Lauder Futurist Concealer billede

Produktinformation

Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 6ml #2c. Concealeren er beriget med Vitamin C Brightening Complex, som reducerer synligheden af mørke rande og lysner området under øjnene. Tri-Firming Complex bidrager til at gøre huden mere fast og modstandsdygtig og mindsker synligheden af fine linjer. Hyaluronsyrekomplekset binder fugten og giver intens hydrering, mens concealerens' algeekstrakt fugter, udglatter og giver glød.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 887167629400
EAN: 0887167629400
Varenr.: 3326045
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2C Light Medium
-22%235 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2C Light Medium billede

Produktinformation

Se friskere ud nu. Endnu friskere i fremtiden. Med denne innovative Skincealer-formel bliver huden øjeblikkeligt hydreret og ser lysere, mere strålende og mere perfekt ud. Den fylder fine tørhedslinjer ud og øger fugtigheden og udstrålingen over tid. Leverer præstationen af en langtidsholdbar, medium-til-full dækning oplysende concealer-plus hudplejende ingredienser. Efter 1 uge: Fugtighed og udstråling er målbart øget. Efter 4 uger: Fine linjer og mørke rande ser mindre ud. Fastheden under øjnene er forbedret. Ved fortsat brug: Det karakteristiske område under øjet ser glattere ud, mere strålende. Kreppet hud synes reduceret. Silkeblød hybridformel dækker og lysner mørke rande. Subtil, strålende finish. Vand-, sved- og fugtighedsresistent. Farvetonen holder hele dagen. Sætter sig ikke i fine linjer og folder, og tilstopper ikke porerne. Den eksklusive applikator med soft-touch er baseret på formen af en fingertip. Designet til præcis påføring og blender let ind på huden. NØGLEINGREDIENSER Vitamin C Brightening Complex: Hjælper med at mindske synet af mørke rande og lysner området under øjnene. Tri-Firming Complex: Hjælper huden med at føles fastere og se mere modstandsdygtig ud. Reducerer synet af linjer. Hyaluronsyrekompleks: Hyaluronsyre med dobbelt molekylvægt hjælper med at binde fugten og giver hydrering. Derudover hjælper en algeekstrakt med at fugte huden og give den fylde. Formelinformation Lysende concealer Vandafvisende Svedafvisende Fugtighedsresistent Farvetoner holder hele dagen Krøller ikke Tilstopper ikke porerne Sætter sig ikke i linjer Klumper ikke Oliefri Øjenlægetestet Dermatologisk testet Forårsager ikke udbrud, tilstopper ikke porerne (non-acnegenic) Fri for udtørrende alkohol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Vægt: 62g
Artikel nr.: GXKY050000
EAN: 0887167629400
Varenr.: B089058
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder Futurist Concealer 6 ml 2C
242 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estée Lauder - Futurist Soft Touch Brightening Skincare Concealer - 2c
249,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2C Light Medium - 6 ml
282 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2C Light
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2C Light Medium - 6 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2C Light Medium - 6 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk225 kr225 krKøb
2Proshop DK230 kr269 krKøb
3Bangerhead DK235 kr235 krKøb
4Teknikproffset DK242 kr291 krKøb
5Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
6NordicFeel DK282 kr282 krKøb
7Lyko DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2C Light Medium - 6 ml

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2C Light Medium - 6 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 177 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 249,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 225 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2C Light Medium - 6 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Estée Lauder Futurist Soft Touch Brightening Skincealer 2C Light Medium - 6 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026225 kr5 kr (2%)
30. maj 2026230 kr5 kr (2%)
28. maj 2026225 kr4 kr (2%)
22. maj 2026221 kr9 kr (4%)
20. maj 2026230 kr2 kr (1%)
16. maj 2026228 kr14 kr (6%)
12. maj 2026242 kr15 kr (7%)
8. maj 2026227 kr2 kr (1%)
7. maj 2026225 kr47 kr (26%)
30. apr. 2026178 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret