Gå til hovedindhold

Elektrisk tandbørste Braun Oral-B iO 6N - Black Onyx

Oral-BMundplejeEAN: 4210201409199
Pris fra 951 krtil 1.449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 498 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 828 kr 5. maj

Sammenlign priser på Elektrisk tandbørste Braun Oral-B iO 6N - Black Onyx og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 951 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste Sort
951 kr
Til butik
Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste Sort billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 6 - Tandbørste - sort onyx

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 409199
EAN: 4210201409199
Varenr.: 1004251932
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ELECTRIC TOOTHBRUSH IO 6 BLACK ORAL-B
999 kr
Til butik
ELECTRIC TOOTHBRUSH IO 6 BLACK ORAL-B billede

Produktinformation

Electric Toothbrush IO 6 Black Oral-B Oplev en ny standard for tandpleje med Electric Toothbrush IO 6 Black fra Oral-B. Denne avancerede tandbørste kombinerer banebrydende teknologi med elegant design, der giver en effektiv og skånsom rengøring af dine tæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tand- & Mundpleje
EAN: 4210201409199
Varenr.: 99955
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B iO Series 6 Electric Toothbrush, Black Onyx
1.056 kr
Til butik
Oral B iO Series 6 Electric Toothbrush, Black Onyx billede

Produktinformation

Battery life: 60 min, Movement type: Oscillating, Pulsating, Rotating, Brush settings: 5 pcsFeatures: 2 minute timer, App support, Bluetooth, Display/icons, Case included, Charging station, Pressure sensor, Waterproof, Colour: Black, Weight: 634 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Elektriske tandbørster
EAN: 4210201409199
Varenr.: D10465
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Braun Oral-B iO 6N - Black Onyx
1.429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Braun Oral-B iO 6N - Black Onyx
1.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Braun Oral-B iO 6N - Black Onyx koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste Braun Oral-B iO 6N - Black Onyx koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK951 kr951 krKøb
2Ultrashop999 kr999 krKøb
3Teknikproffset DK1.056 kr1.115 krKøb
4Boligcenter DK1.429 kr1.429 krKøb
5Vivas DK1.449 kr1.528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrisk tandbørste Braun Oral-B iO 6N - Black Onyx

PriceData har fulgt prisen på Elektrisk tandbørste Braun Oral-B iO 6N - Black Onyx i 137 dage. Laveste pris i perioden er 828 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 911 kr.

Den nuværende pris på 951 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Elektrisk tandbørste Braun Oral-B iO 6N - Black Onyx. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Elektrisk tandbørste Braun Oral-B iO 6N - Black Onyx de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026951 kr46 kr (5%)
25. maj 2026905 kr8 kr (1%)
24. maj 2026913 kr3 kr (0%)
23. maj 2026910 kr28 kr (3%)
21. maj 2026882 kr6 kr (1%)
20. maj 2026888 kr3 kr (0%)
19. maj 2026885 kr8 kr (1%)
18. maj 2026877 kr6 kr (1%)
17. maj 2026883 kr1 kr (0%)
15. maj 2026882 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret