Gå til hovedindhold

Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 200X200 mm

DukaEludstyrEAN: 5708605011142
Pris fra 165 krtil 252,5 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 87,5 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 200X200 mm og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka jalousirist, 200x200 mm, sort
165 kr
Til butik
Duka jalousirist, 200x200 mm, sort billede

Produktinformation

Sortlakeret jalousirist til montering på væg, sokkel eller gavl. Fastgøres med 1 skrue i hvert hjørne eller med fugemasse. Anvendes risten i aftræk fra en tørretumbler, anbefaler vi at fjerne insektnettet for at fnuller fra tumbleren ikke tilstopper riste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: black
Størrelse: 200x200mm
EAN: 5708605011142
Varenr.: 1978011146
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 200X200 mm
169 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DUKA jalousirist 200x200 mm, sort
179 kr
Til butik
DUKA jalousirist 200x200 mm, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Rengøring & indeklima
Farve: black
Størrelse: 200x200mm
EAN: 5708605011142
Varenr.: 1978011146
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duka Jalousirist MVM 200X200MM Sortlakeret aluminium
188 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka jalousirist, 200x200 mm, sort
189 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka Jalousirist 200x200 mm, sortlakeret aluminium
190 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka jalousirist, 200x200 mm, sort
219 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jalousirist med insektnet 200x200 mm, sort, MVM
225,31 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Jalousirist med insektnet 200x200 mm, sort, MVM
225,31 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka jalousirist, 200x200 mm, sort
245 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Duka Jalousirist MVM 200X200MM Sortlakeret aluminium
252,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 200X200 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 200X200 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl165 kr165 krKøb
2CS MEGASTORE DK169 kr208 krKøb
3LavprisVærktøj179 kr179 krKøb
4Elvvs.dk188 kr188 krKøb
5Greenline189 kr189 krKøb
6Proshop DK190 kr229 krKøb
7BilligVVS DK219 kr219 krKøb
8EL-GROSSISTEN225,31 kr225,31 krKøb
9EL-NETSALG225,31 kr225,31 krKøb
10LavprisVVS245 kr245 krKøb
11vvsfittings.dk252,5 kr252,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 200X200 mm

PriceData har fulgt prisen på Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 200X200 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 200X200 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 200X200 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026165 kr4 kr (2%)
30. maj 2026169 kr4 kr (2%)
12. maj 2026165 kr4 kr (2%)
11. maj 2026169 kr4 kr (2%)
1. maj 2026165 kr8 kr (5%)
23. apr. 2026157 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026158 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026159 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026160 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026162 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret