Gå til hovedindhold

Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 200X200 mm

DukaEludstyrEAN: 5708605007152
Pris fra 165 krtil 250 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 200X200 mm og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka jalousirist, 200x200 mm, hvid
165 kr
Til butik
Duka jalousirist, 200x200 mm, hvid billede

Produktinformation

Hvidlakeret jalousirist til montering på væg, sokkel eller gavl. Fastgøres med 1 skrue i hvert hjørne eller med fugemasse. Anvendes risten i aftræk fra en tørretumbler, anbefaler vi at fjerne insektnettet for at fnuller fra tumbleren ikke tilstopper riste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 200x200mm
EAN: 5708605007152
Varenr.: 1978007150
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 200X200 mm
167,55 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DUKA jalousirist 200x200 mm, hvid
179 kr
Til butik
DUKA jalousirist 200x200 mm, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Rengøring & indeklima
Farve: white
Størrelse: 200x200mm
EAN: 5708605007152
Varenr.: 1978007150
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka Jalousirist 200x200 mm, hvid
186 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka jalousirist, 200x200 mm, hvid
189 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duka Jalousirist mvm 200X200 200X200MM HVID
193 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jalousirist med insektnet 200x200 mm, hvid, MVM
217,06 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Jalousirist med insektnet 200x200 mm, hvid, MVM
217,06 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka jalousirist, 200x200 mm, hvid
219 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Duka Jalousirist Mvm 200X200mm - 127144
250 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 200X200 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 200X200 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl165 kr165 krKøb
2CS MEGASTORE DK167,55 kr206,55 krKøb
3LavprisVærktøj179 kr179 krKøb
4Proshop DK186 kr225 krKøb
5Greenline189 kr189 krKøb
6Elvvs.dk193 kr193 krKøb
7EL-GROSSISTEN217,06 kr217,06 krKøb
8EL-NETSALG217,06 kr217,06 krKøb
9BilligVVS DK219 kr219 krKøb
10Homeshop DK250 kr250 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 200X200 mm

PriceData har fulgt prisen på Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 200X200 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 200X200 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 200X200 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026165 kr2,55 kr (2%)
30. maj 2026167,55 kr2,55 kr (2%)
12. maj 2026165 kr2,55 kr (2%)
11. maj 2026167,55 kr2,55 kr (2%)
24. apr. 2026165 kr14 kr (8%)
23. apr. 2026179 kr14 kr (8%)
7. mar. 2026165 kr7 kr (4%)
4. mar. 2026172 kr7 kr (4%)
2. mar. 2026165 kr14 kr (8%)
14. feb. 2026179 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret