Gå til hovedindhold

Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 150X150 mm

DukaEludstyrEAN: 5708605007138
Pris fra 127 krtil 243 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 150X150 mm og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka jalousirist, 150x150 mm, hvid
127 kr
Til butik
Duka jalousirist, 150x150 mm, hvid billede

Produktinformation

Duka hvidlakeret jalousirist til montering på væg, sokkel eller gavl. Jalousiristen fastgøres med en skrue i hvert hjørne eller med fugemasse. Hvis risten anvendes til aftræk fra en tørretumbler, anbefales det at fjerne insektnettet idet fnuller fra tumbl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 150x150mm
EAN: 5708605007138
Varenr.: 1978007134
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka jalousirist, 150x150 mm, hvid
139 kr
Til butik
Duka jalousirist, 150x150 mm, hvid billede

Produktinformation

Duka Jalousirist - 150x150 mm, hvid Monteres direkte på væg, sokkel eller gavl Fastgøres med 4 skruer Kan anvendes til alle ventilationsopgaver Insektnet forhindrer indtrængen af insekter Mål (AxBxC) 150x150x10 mm Luftgennemgang 58 cm2 Galvaniseret plade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 150x150mm
EAN: 5708605007138
Varenr.: 1978007134
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DUKA jalousirist 150x150 mm, hvid
139 kr
Til butik
DUKA jalousirist 150x150 mm, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Rengøring & indeklima
Farve: white
Størrelse: 150x150mm
EAN: 5708605007138
Varenr.: 1978007134
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka Jalousirist 150x150 mm, hvid
150 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka jalousirist, 150x150 mm, hvid
175 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jalousirist med insektnet 150x150 mm, hvid, MVM
176,34 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Jalousirist med insektnet 150x150 mm, hvid, MVM
176,34 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 150X150 mm
179 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Duka Jalousirist Mvm 150X150mm - 127142
199 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duka Jalousirist mvm 150X150 150X150MM HVID
243 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 150X150 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 150X150 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl127 kr127 krKøb
2Greenline139 kr139 krKøb
3LavprisVærktøj139 kr139 krKøb
4Proshop DK150 kr189 krKøb
5BilligVVS DK175 kr175 krKøb
6EL-GROSSISTEN176,34 kr176,34 krKøb
7EL-NETSALG176,34 kr176,34 krKøb
8CS MEGASTORE DK179 kr218 krKøb
9Homeshop DK199 kr199 krKøb
10Elvvs.dk243 kr243 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 150X150 mm

PriceData har fulgt prisen på Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 150X150 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 150X150 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Hvid, 150X150 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026127 kr12 kr (9%)
30. maj 2026139 kr12 kr (9%)
12. maj 2026127 kr12 kr (9%)
11. maj 2026139 kr12 kr (9%)
24. apr. 2026127 kr12 kr (9%)
23. apr. 2026139 kr12 kr (9%)
14. apr. 2026127 kr23 kr (15%)
20. jan. 2026150 kr3 kr (2%)
19. jan. 2026147 kr3 kr (2%)
6. jan. 2026150 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret