Gå til hovedindhold

Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 150X150 mm

DukaEludstyrEAN: 5708605011135
Pris fra 137 krtil 195 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 150X150 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 150X150 mm
137 kr
Til butik
Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 150X150 mm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Udblæsningsgitter
Farve: 1
Artikel nr.: VIN-329193
EAN: 5708605011135
Varenr.: 8471988
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka jalousirist, 150x150 mm, sort
159 kr
Til butik
Duka jalousirist, 150x150 mm, sort billede

Produktinformation

Jalousirist til montering direkte på væg, sokkel eller gavl. Risten har insektnet, der forhindrer insekter i at trænge ind udefra. Det anbefales dog, at nettet fjernes, hvis risten skal monteres i aftrækket fra en tørretumbler, da det ellers vil stoppe ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: black
Størrelse: 150x150 mm
EAN: 5708605011135
Varenr.: 1978011133
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka Jalousirist 150 x 150 mm, Sort
159 kr
Til butik
Duka Jalousirist 150 x 150 mm, Sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Rengøring & indeklima
Farve: black
Størrelse: 150x150 mm
EAN: 5708605011135
Varenr.: 1978011133
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka jalousirist, 150x150 mm, sort
169 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jalousirist med insektnet 150 x 150 mm, sort MVM
179,19 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Jalousirist med insektnet 150 x 150 mm, sort MVM
179,19 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duka Jalousirist MVM 150X150MM Sortlakeret aluminium
183 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka Jalousirist 150x150 mm, sortlakeret aluminium
184 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka jalousirist, 150x150 mm, sort
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 150X150 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 150X150 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK137 kr176 krKøb
2LavprisEl159 kr159 krKøb
3LavprisVærktøj159 kr159 krKøb
4Greenline169 kr169 krKøb
5EL-GROSSISTEN179,19 kr179,19 krKøb
6EL-NETSALG179,19 kr179,19 krKøb
7Elvvs.dk183 kr183 krKøb
8Proshop DK184 kr223 krKøb
9BilligVVS DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 150X150 mm

PriceData har fulgt prisen på Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 150X150 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 150X150 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Duka jalousirist type MVM - Aluminium, Sort, 150X150 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026137 kr10 kr (7%)
16. maj 2026147 kr2 kr (1%)
12. maj 2026145 kr14 kr (9%)
11. maj 2026159 kr4 kr (3%)
8. maj 2026155 kr10 kr (7%)
4. maj 2026145 kr10 kr (6%)
2. maj 2026155 kr10 kr (7%)
29. apr. 2026145 kr10 kr (6%)
26. apr. 2026155 kr10 kr (7%)
24. apr. 2026145 kr14 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret