Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen Drejeafbryder IP44-55 underlag for stikkontakt med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302082280
Pris fra 142 krtil 186,25 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 44,25 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 120 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Drejeafbryder IP44-55 underlag for stikkontakt med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Drejeafbryder IP44-55 underlag for stikkontakt med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå
142 kr
Til butik
Drejeafbryder IP44-55 underlag for stikkontakt med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå billede

Produktspecifikationer

Kategori: Dåser
Farve: 1
Artikel nr.: 102J5362
EAN: 5703302082280
Varenr.: 1701530
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Underlag for stikkontakt med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå
142 kr
Til butik
LK Underlag for stikkontakt med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå billede

Produktinformation

Monteres udvendig på væg. Kan sammenbygges lodret ved brug af sammenbygningsnippel. Er forsynet med 3 blanketter med PG16 gevind. Er forsynet med blanketter for afløbsåbninger til kondensvand. Ved montage med membrannippel opnås tæthedsklasse IP44, mens der med forskruning opnås tæthedsklasse svarende til indsatsen. Er forberedt for isætning af jordklemme.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 102J5362
EAN: 5703302082280
Varenr.: 2766578
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK underlag til drejestikkontakt
143 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
DREJE STIKKONTAKT UNDERLAG
148 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Underlag F/dreje Stikkontakt M/2 Blanket Grå
150 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Underlag drejestikkontakt 3 blanket
153,16 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Underlag drejestikkontakt 3 blanket
153,16 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dreje Stikkontakt Underlag
153,64 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK underlag f/drejestikkontakt
155 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dreje stikkontakt underlag
158,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK underlag f/drejestikk.
159 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Underlag F/Drejestikkontakt 3 Blanketter
186,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drejeafbryder IP44-55 underlag for stikkontakt med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drejeafbryder IP44-55 underlag for stikkontakt med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK142 kr181 krKøb
2Proshop DK142 kr181 krKøb
3LavprisEl143 kr143 krKøb
4WATTOO.DK148 kr148 krKøb
5Elvvs.dk150 kr150 krKøb
6EL-GROSSISTEN153,16 kr153,16 krKøb
7EL-NETSALG153,16 kr153,16 krKøb
8Billigelogvvs.dk153,64 kr153,64 krKøb
9BilligVVS DK155 kr155 krKøb
10MaintainIt158,75 kr158,75 krKøb
11Greenline159 kr159 krKøb
12vvsfittings.dk186,25 kr186,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Drejeafbryder IP44-55 underlag for stikkontakt med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå

PriceData har fulgt prisen på Drejeafbryder IP44-55 underlag for stikkontakt med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå i 148 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 142 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Drejeafbryder IP44-55 underlag for stikkontakt med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Drejeafbryder IP44-55 underlag for stikkontakt med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026142 kr1 kr (1%)
23. maj 2026143 kr1 kr (1%)
19. maj 2026144 kr13 kr (10%)
14. maj 2026131 kr2 kr (2%)
16. apr. 2026129 kr9 kr (8%)
14. apr. 2026120 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026121 kr2 kr (2%)
15. feb. 2026123 kr2 kr (2%)
7. jan. 2026125 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret