Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302082273
Pris fra 130 krtil 170 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 130 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå
130 kr
Til butik
Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 102J5361
EAN: 5703302082273
Varenr.: 1719312
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Underlag for afbryder med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå
130 kr
Til butik
LK Underlag for afbryder med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå billede

Produktinformation

Monteres udvendig på væg. Kan sammenbygges lodret ved brug af sammenbygningsnippel. Er forsynet med 3 blanketter med PG16 gevind. Er forsynet med blanketter for afløbsåbninger til kondensvand. Ved montage med membrannippel opnås tæthedsklasse IP44, mens der med forskruning opnås tæthedsklasse svarende til indsatsen. Er forberedt for isætning af jordklemme.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 102J5361
EAN: 5703302082273
Varenr.: 2766579
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK underlag til drejeafbryder
131 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Underlag drejeafbryder 3 blanket
131,41 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Underlag drejeafbryder 3 blanket
131,41 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Dreje afbryder underlag 2 blank
136 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Underlag F/dreje Afbryder M/3 Blanket Grå
137 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dreje Afbryder Underlag 2 Blank
140,69 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK underlag f/drejeafbryder
145 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dreje afbryder underlag 2 blank
146,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK underlag f/drejeafbryder
149 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Underlag F/Drejeafbryder 3 Blanketter
170 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK130 kr169 krKøb
2Proshop DK130 kr169 krKøb
3LavprisEl131 kr131 krKøb
4EL-GROSSISTEN131,41 kr131,41 krKøb
5EL-NETSALG131,41 kr131,41 krKøb
6WATTOO.DK136 kr136 krKøb
7Elvvs.dk137 kr137 krKøb
8Billigelogvvs.dk140,69 kr140,69 krKøb
9BilligVVS DK145 kr145 krKøb
10MaintainIt146,25 kr146,25 krKøb
11Greenline149 kr149 krKøb
12vvsfittings.dk170 kr170 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå

PriceData har fulgt prisen på Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå i 147 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 131 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 130 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 2 blanketter op og 1 blanket ned, lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026130 kr1 kr (1%)
5. maj 2026131 kr2 kr (2%)
29. apr. 2026129 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026128 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026129 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026130 kr2 kr (2%)
15. apr. 2026128 kr5 kr (4%)
14. apr. 2026123 kr4 kr (3%)
27. mar. 2026119 kr4 kr (3%)
26. mar. 2026123 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret