Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 1 blanket op og 1 blanket ned, lysegrå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302082266
Pris fra 125,6 krtil 162,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 36,9 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 106 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 1 blanket op og 1 blanket ned, lysegrå og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125.6 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Underlag drejeafbryder 2 blanket
125,6 kr
Til butik
Underlag drejeafbryder 2 blanket billede

Produktinformation

Monteres udvendig på væg. Kan sammenbygges lodret ved brug af sammenbygningsnippel.Er forsynet med 2 blanketter med PG16 gevind. Ved montage med membrannippel opnås tæthedsklasse IP44, mens der med forskruning opnås tæthedsklasse svarende til indsatsen. E...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Drejeafbrydere & Stik
EAN: 5703302082266
Varenr.: 15845774164303
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Underlag drejeafbryder 2 blanket
125,6 kr
Til butik
Underlag drejeafbryder 2 blanket billede

Produktinformation

Underlag drejeafbryder 2 blanket fra Lauritz Knudsen er designet til præcis styring af elektriske installationer, hvor funktionel pålidelighed og brugervenlighed er afgørende. Produktet sikrer effektiv betjening af to separate kredsløb i en kompakt løsnin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Drejeafbrydere & Stik
EAN: 5703302082266
Varenr.: 15109142839622
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 1 blanket op og 1 blanket ned, lysegrå
127 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Underlag for drejeafbryder med 1 blanket op og 1 blanket ned, lysegrå
127 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Underlag F/dreje Afbryder M/2 Blanket Grå
133 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dreje Afbryder Underlag 1 Blank
133,89 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dreje afbryder underlag 1 blank
138,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Dreje afbryder underlag 1 blank
141 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Underlag F/Drejeafbryder 2 Blanketter
162,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 1 blanket op og 1 blanket ned, lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 1 blanket op og 1 blanket ned, lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN125,6 kr125,6 krKøb
2EL-NETSALG125,6 kr125,6 krKøb
3CS MEGASTORE DK127 kr166 krKøb
4Proshop DK127 kr166 krKøb
5Elvvs.dk133 kr133 krKøb
6Billigelogvvs.dk133,89 kr133,89 krKøb
7MaintainIt138,75 kr138,75 krKøb
8WATTOO.DK141 kr141 krKøb
9vvsfittings.dk162,5 kr162,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 1 blanket op og 1 blanket ned, lysegrå

PriceData har fulgt prisen på Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 1 blanket op og 1 blanket ned, lysegrå i 154 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 125,6 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 125,6 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 1 blanket op og 1 blanket ned, lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Drejeafbryder IP44-55 underlag for afbryder med 1 blanket op og 1 blanket ned, lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026125,6 kr
19. maj 2026125 kr2 kr (2%)
13. maj 2026123 kr1 kr (1%)
12. maj 2026122 kr1 kr (1%)
8. maj 2026121 kr1 kr (1%)
6. maj 2026120 kr1 kr (1%)
5. maj 2026119 kr1 kr (1%)
2. maj 2026118 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026117 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026116 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret