Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml

Dolce & GabbanaParfume og eau de cologneIntense kirsebærduftLuksuriøs feminin duftEAN: 8057971187843

Dolce & Gabbana Q Intense Eau de Parfum med mørke kirsebær og heliotrop. Sensuel og langvarig duft skabt til kvinder med åbenlys energi og elegance. Læs mere

Pris fra 412 krtil 995 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 583 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 404 kr 2. maj

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 412 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana lQ Intense EDP 50ml
412 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Dolce & Gabbana Q Intense EDP 50 ml
429 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dolce & Gabbana Q by Dolce&Gabbana Intense Edp 50ml
-56%479 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana - Q Intense Eau de Parfum - 50 ml
-50%494,95 kr
Før 995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana Q Eau De Parfume Intense 50ml
-20%539 kr
Før 674 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml
726 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Intense EDP 50 ml
-25%746,25 kr
Før 995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana Q by Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum 50 ml
747 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana Q by Dolce&Gabbana Intense EdP (50 ml)
-22%780 kr
Før 995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana Q Intense Eau De Parfum 50 ml
995 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK412 kr451 krKøb
2Beautycos DK429 kr458 krKøb
3Teknikproffset DK479 kr528 krKøb
4BilligParfume.dk494,95 kr494,95 krKøb
5Cocopanda DK539 kr539 krKøb
6NordicFeel DK726 kr726 krKøb
7NiceHair.dk746,25 kr746,25 krKøb
8Lyko DK747 kr747 krKøb
9Bangerhead DK780 kr780 krKøb
10EauDeParfum.dk995 kr995 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Dolce & Gabbana Q Intense Eau de Parfum 50 ml

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana Q Intense Eau de Parfum med mørke kirsebær og heliotrop. Sensuel og langvarig duft skabt til kvinder med åbenlys energi og elegance.

• {"parfume", "edp", "dolce gabbana duft", "q intense", "kirsebær parfume", "feminine dufte", "luksus parfume", "intense parfume"}
• Luksuriøs feminin duft
• Intense kirsebærduft

Beskrivelse

Dolce & Gabbana Q Intense Eau de Parfum er den nye intense version af den ikoniske Q-duft. Denne forførende parfume kombinerer varme essenser af mørke kirsebær med et spændende hjerte af heliotrop og afsluttes med uimodståeligt sensuelle ravnoter. Skabt eksklusivt af Daphne Bugey for Dolce & Gabbana, udstråler denne duft feminin styrke og sofistikation. Den elegante flakon er inspireret af originalen med en kongekrone-hætte i rød og guld, der afspejler den dristige kirsebærfarve. Q Intense er designet til den moderne kvinde med åbenlys energi, der ønsker en markant og personlig duftsignatur til både hverdag og aften. Med sin koncentrerede formel opleves duften intens og langvarig.

Specifikationer

silage:Moderat til stærk
årstid:Efterår, vinter
dufttype:Eau de Parfum Intense
topnoter:Mørke kirsebær, citrus, mandarin
bundnoter:Rav, woody akkorder
parfumør:Daphne Bugey
holdbarhed:6-8 timer
målgruppe:Kvinder 25+
størrelse:50 ml
duftfamilie:Floral Fruity
hjertenoter:Heliotrop
lanceringsår:2024

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder duften?

Q Intense er en Eau de Parfum med høj koncentration, så den holder typisk 6-8 timer på huden med moderat til stærk silage.

Hvornår er den bedst at bruge?

Med sine varme og intense noter er Q Intense perfekt til efterår og vinter, samt til aftenbrug og særlige lejligheder.

Hvad gør denne version anderledes?

Q Intense er en koncentreret version af den originale Q-duft med dybere kirsebærnoter og mere langvarig rav-base, designet til kvinder der ønsker mere intensitet.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 364 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 465 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 417 kr.

Den nuværende pris på 412 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026412 kr7 kr (2%)
12. maj 2026419 kr1 kr (0%)
11. maj 2026418 kr4 kr (1%)
7. maj 2026414 kr5 kr (1%)
5. maj 2026419 kr5 kr (1%)
3. maj 2026414 kr10 kr (2%)
2. maj 2026404 kr10 kr (2%)
1. maj 2026414 kr6 kr (1%)
29. apr. 2026408 kr5 kr (1%)
26. apr. 2026413 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret