Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 30 ml

Dolce & GabbanaParfume og eau de cologneMagnetisk duftFeminin eleganceEAN: 8057971183647

Dolce & Gabbana Q Eau de Parfum er en magnetisk duft med frugtige og florale noter. Designet som en kongelig krone med kirsebærrød tone til moderne kvinder. Læs mere

Pris fra 308 krtil 615 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 307 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 300 kr 25. maj

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 308 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana Q Eau de Parfum 30 ml
308 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dolce & Gabbana D&G Q Edp Spray 30 ml
317 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana - Q Eau de Parfum - 30 ml - Edp
-42%365 kr
Før 630 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Dolce & Gabbana Q EDP 30 ml
399 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana Q By Dolce&Gabbana Eau De Parfum 30ml
-20%400 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana Q EdP (30 ml)
-29%445 kr
Før 630 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana Q by D&G Eau De Parfum 30 ml
473 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 30 ml
504 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana Q Eau De Parfum 30 ml
615 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK308 kr347 krKøb
2Teknikproffset DK317 kr366 krKøb
3BilligParfume.dk365 kr365 krKøb
4Beautycos DK399 kr428 krKøb
5Cocopanda DK400 kr400 krKøb
6Bangerhead DK445 kr445 krKøb
7Lyko DK473 kr473 krKøb
8NordicFeel DK504 kr504 krKøb
9EauDeParfum.dk615 kr615 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Dolce & Gabbana Q Eau de Parfum

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana Q Eau de Parfum er en magnetisk duft med frugtige og florale noter. Designet som en kongelig krone med kirsebærrød tone til moderne kvinder.

• parfume
• eau de parfum
• edp
• dolce gabbana
• d&g
• kirsebær parfume
• floral parfume
• fruity
• feminin duft
• Feminin elegance
• Magnetisk duft

Beskrivelse

Dolce & Gabbana Q Eau de Parfum er en fortryllende duft skabt til den moderne, selvsikre kvinde. Denne magnetiske og passionerede komposition fusionerer frugtige og blomstrende noter med en kraftig træagtig base, hvilket skaber en raffineret og fyldig duftoplevelse. Duften åbner med funklende citrusnoter fra siciliansk citron og rød appelsin, ledsaget af delikate jasminblade. I hjertet finder man den søde og sprøde karakter af kirsebær, der forføres af cremet heliotrop. Basen består af cedertræ, krystalklar musk og blød musk, som giver buketten et intenst og kraftfuldt touch. Flakonens top er designet som en kongelig guldkrone med kirsebærrød tone, inspireret af passion, kærlighed og energi. Perfekt til kvinder der ønsker at udstråle elegance og feminin styrke.

Specifikationer

type:Eau de Parfum (EDP)
årstid:Forår og sommer
lanceret:2023
topnoter:Siciliansk citron, rød appelsin, jasminblade
anledning:Dag og aften
bundnoter:Cedertræ, krystalklar musk, blød musk
parfumør:Daphne Bugey
holdbarhed:Lang holdbarhed som EDP
størrelse:30 ml
duftfamilie:Floral, fruity, feminin
hjertenoter:Kirsebær, cremet heliotrop

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder parfumen på huden?

Som Eau de Parfum har Q en høj koncentration af duftolier og holder typisk 6-8 timer på huden med god projektion.

Er duften egnet til årets alle sæsoner?

Q er særligt velegnet til forår og sommer grundet de friske citrusnoter, men kan også bruges om efteråret med sine varme bundnoter.

Hvem er målgruppen for denne duft?

Q henvender sig til moderne, selvsikre kvinder der ønsker en feminin og elegante duft med personlighed og styrke.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 30 ml i 173 dage. Laveste pris i perioden er 300 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 315 kr.

Den nuværende pris på 308 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026308 kr7 kr (2%)
27. maj 2026301 kr1 kr (0%)
25. maj 2026300 kr1 kr (0%)
22. maj 2026301 kr1 kr (0%)
21. maj 2026302 kr2 kr (1%)
19. maj 2026300 kr2 kr (1%)
18. maj 2026302 kr23 kr (7%)
12. maj 2026325 kr20 kr (7%)
7. maj 2026305 kr20 kr (6%)
22. apr. 2026325 kr20 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret