Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 50 ml

Dolce & GabbanaParfume og eau de cologneMagnetisk duftModerne kvinderEAN: 8057971183654

Dolce & Gabbana Q er en forførende eau de parfum med frugtige og blomstrede noter. Åbner med sicilianske citroner og kirsebær, afslutter med cedertræ og musk. Læs mere

Pris fra 339 krtil 870 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 531 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dolce & Gabbana D&G Q Edp Spray 50 ml
339 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana Q Eau De Parfum Spray 50ml
373 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Dolce & Gabbana Q EDP 50 ml
465 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana Q By Dolce&Gabbana Eau De Parfum 50ml
-20%472 kr
Før 590 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana - Q Eau de Parfum - 50 ml - Edp
-44%484,95 kr
Før 870 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 50 ml
539 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana Q EdP (50 ml)
-29%629 kr
Før 890 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana Q by D&G Eau De Parfum 50 ml
668 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana Q Eau De Parfum 50 ml
870 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK339 kr388 krKøb
2Proshop DK373 kr412 krKøb
3Beautycos DK465 kr494 krKøb
4Cocopanda DK472 kr472 krKøb
5BilligParfume.dk484,95 kr484,95 krKøb
6NordicFeel DK539 kr539 krKøb
7Bangerhead DK629 kr629 krKøb
8Lyko DK668 kr668 krKøb
9EauDeParfum.dk870 kr870 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Dolce & Gabbana Q Eau de Parfum 50ml

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana Q er en forførende eau de parfum med frugtige og blomstrede noter. Åbner med sicilianske citroner og kirsebær, afslutter med cedertræ og musk.

• parfume kvinder
• eau de parfum
• dolce gabbana duft
• dame parfume
• kirsebær duft
• fruity floral
• elegante dufte
• Moderne kvinder
• Magnetisk duft

Beskrivelse

Dolce & Gabbana Q Eau de Parfum er en magnetisk og passioneret komposition til den moderne kvinde. Duften åbner med funklende citrusnoter af siciliansk citron og rød appelsin sammen med delikate jasminblade. I hjertet findes den søde og sprøde note af kirsebær, der forføres af cremet heliotrop. Basenoter af cedertræ, krystal musk og blød musk giver buketten et intenst og kraftfuldt touch. Flakonens top er designet som en kongelig guldkrone, der fremhæves af en kirsebærrød tone. Skabt eksklusivt af Daphne Bugey for Dolce & Gabbana, repræsenterer denne duft passion, kærlighed og energi i en kraftig glasflakon med delikat pink tone.

Specifikationer

køn:Kvinde
dufttype:Eau de Parfum
lanceret:2023
topnoter:Siciliansk citron, jasmin, blodappelsin
basenoter:Musk, cedertræ
parfumeur:Daphne Bugey
størrelse:50 ml
duftfamilie:Floral & Fruity
hjertenoter:Kirsebær, heliotrop
flakondesign:Kongelig guldkrone

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor lang tid holder duften på huden?

Som Eau de Parfum har Q en god holdbarhed på 6-8 timer takket være den høje koncentration af duftolier.

Hvornår på året passer duften bedst?

Med sine friske citrusnoter og blomstrede karakter er Q perfekt til forår og sommer, men kan bruges året rundt.

Er parfumen egnet til daglig brug?

Ja, Q er både elegant nok til særlige lejligheder og raffineret til daglig brug.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 50 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 477 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 404 kr.

Den nuværende pris på 339 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 31 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 2026339 kr7 kr (2%)
24. apr. 2026346 kr13 kr (4%)
16. apr. 2026359 kr4 kr (1%)
11. apr. 2026355 kr90 kr (20%)
8. apr. 2026445 kr43 kr (11%)
3. apr. 2026402 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026401 kr17 kr (4%)
31. mar. 2026384 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026385 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026384 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret