Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 30 ml

Pris fra 323 krtil 705 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 382 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 310 kr 3. maj

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 323 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dolce & Gabbana Q by Dolce&Gabbana Intense Edp 30ml
-59%323 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana Q by Dolce&Gabbana Intense Edp 30ml billede

Produktinformation

Dolce & Gabbana Q -parfymen får en ännu mer fängslande och kraftfull karaktär i den senaste doften, Eau de Parfum Intense. Den kombinerar det mörka körsbärets varma essens med ett spännande heliotrophjärta, men det är i den oemotståndligt sensuella amber-basen som dess sanna natur avslöjas.DESIGNENDen nya doftens flaska speglar originalet, Q by Dolce korken avbildar en kungakrona i rött och guld, och glaset har en djärv körbärsfärg.Doften öppnar med en varm och djup not av mörkt körsbär. I hjärtat av Q by Dolce&Gabbana Eau de Parfum Intense finns en spännande not av heliotrop. En ambernot adderar en sensuell touch.Mörkt körsbär: Varm och djup.Heliotrop: Feminin och spännande.Amber: Magnetisk och sensuell.30ml.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til hende
EAN: 8057971187836
Varenr.: D09128
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana lQ Intense EDP 30ml
348 kr
Til butik
Dolce & Gabbana lQ Intense EDP 30ml billede

Produktinformation

Dolce & Gabbana lQ Intense er en kraftfuld og opkvikkende duft, der åbner med friske citrusnoter, efterfulgt af et krydret, træagtigt hjerte. Duften afsluttes med en varm, sensuel base af amber og vanilje, perfekt til at efterlade et varigt indtryk.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8057971187836
EAN: 8057971187836
Varenr.: 3320662
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana Q Eau De Parfume Intense 30ml
-20%456 kr
Før 570 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 30 ml
516 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Intense EDP 30 ml
-25%532,5 kr
Før 710 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana Q by Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum 30 ml
533 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana Q by Dolce&Gabbana Intense EdP (30 ml)
-21%562 kr
Før 710 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana Q Intense Eau De Parfum 30 ml
705 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK323 kr372 krKøb
2Proshop DK348 kr387 krKøb
3Cocopanda DK456 kr456 krKøb
4NordicFeel DK516 kr516 krKøb
5NiceHair.dk532,5 kr532,5 krKøb
6Lyko DK533 kr533 krKøb
7Bangerhead DK562 kr562 krKøb
8EauDeParfum.dk705 kr705 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 30 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 310 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 592 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 340 kr.

Den nuværende pris på 323 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Dolce & Gabbana Q By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026323 kr11 kr (4%)
25. maj 2026312 kr8 kr (3%)
24. maj 2026320 kr3 kr (1%)
23. maj 2026323 kr9 kr (3%)
21. maj 2026314 kr9 kr (3%)
20. maj 2026323 kr9 kr (3%)
18. maj 2026314 kr9 kr (3%)
12. maj 2026323 kr5 kr (2%)
11. maj 2026318 kr5 kr (2%)
9. maj 2026323 kr11 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret