Gå til hovedindhold

Dispenser Tork Matic® H1 rustfri stål - med Intuition™ sensor - til håndklædeark

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540781984
Pris fra 2.385 krtil 3.539,48 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.154,48 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.323 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Dispenser Tork Matic® H1 rustfri stål - med Intuition™ sensor - til håndklædeark og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2385 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dispenser Tork Matic® H1 rustfri stål - med Intuition™ sensor - til håndklædeark
2.385 kr
Til butik
Dispenser Tork Matic® H1 rustfri stål - med Intuition™ sensor - til håndklædeark billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædedispenser
Farve: 2
Artikel nr.: 460001
EAN: 7322540781984
Varenr.: 1963212
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork H1 460001 Stål med Sensor
2.394,85 kr
Til butik
Dispenser Tork H1 460001 Stål med Sensor billede

Produktinformation

Produktinfo: Tork H1 papirdispenser m. sensor i rustfrit stål. 3 hurtige: Stilrent design der fremstår rent og hygiejnisk. Nem opsætning og anvendelse. Fejlfri betjening via patenteret system. Beskrivelse: Stilren berøringsfri dispenser fra Tork Matic ser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser til håndklædeark
Farve: Metallic
EAN: 7322540781984
Varenr.: 198952
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tork Matic, berøringsfri dispenser, rustfri stål, til H1 håndklæderulle
3.296,25 kr
Til butik
Tork Matic, berøringsfri dispenser, rustfri stål, til H1 håndklæderulle billede

Produktinformation

Berøringfri dispenser fra Tork. Fremstillet i rustfrit stål, som er med til at sikre en god brugeroplevelse og give toilettet et elegant look. Skal du bruge et stort antal Tork-dispensere? Så kontakt os for at høre nærmere om muligheden for en Tork Dispen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser til håndklæderuller
EAN: 7322540781984
Varenr.: 108770
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork dispenser rustfri H1
-7%3.539,48 kr
Før 3.801,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dispenser Tork Matic® H1 rustfri stål - med Intuition™ sensor - til håndklædeark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dispenser Tork Matic® H1 rustfri stål - med Intuition™ sensor - til håndklædeark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.385 kr2.385 krKøb
2Hertels Boresko2.394,85 kr2.394,85 krKøb
3HUMA.dk3.296,25 kr3.296,25 krKøb
4RedOffice Konpap3.539,48 kr3.539,48 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dispenser Tork Matic® H1 rustfri stål - med Intuition™ sensor - til håndklædeark

PriceData har fulgt prisen på Dispenser Tork Matic® H1 rustfri stål - med Intuition™ sensor - til håndklædeark i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.323 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 2.520,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.388 kr.

Den nuværende pris på 2.385 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Dispenser Tork Matic® H1 rustfri stål - med Intuition™ sensor - til håndklædeark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Dispenser Tork Matic® H1 rustfri stål - med Intuition™ sensor - til håndklædeark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.385 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.384 kr1 kr (0%)
27. maj 20262.385 kr9,85 kr (0%)
26. maj 20262.394,85 kr9,85 kr (0%)
25. maj 20262.385 kr1 kr (0%)
22. maj 20262.386 kr8,85 kr (0%)
20. maj 20262.394,85 kr12,85 kr (1%)
16. maj 20262.382 kr12,85 kr (1%)
15. maj 20262.394,85 kr12,85 kr (1%)
14. maj 20262.382 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret