Gå til hovedindhold

Tork Elevation Jumbo toiletpapir dispenser T1 - Hvid | Dispenser | Jumbo toiletpapir dispenser | Tork

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540349283
Pris fra 556,25 krtil 1.285 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 728,75 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 481,25 kr 28. maj

Sammenlign priser på Tork Elevation Jumbo toiletpapir dispenser T1 - Hvid | Dispenser | Jumbo toiletpapir dispenser | Tork og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 556.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tork Dispenser Jumbo T1 hvid t/toiletpapir jumbo
556,25 kr
Til butik
Tork Dispenser Jumbo T1 hvid t/toiletpapir jumbo billede

Produktinformation

Tork Dispenser Jumbo T1 hvid t/toiletpapir jumbo 360x437x133mm. Dispenser til systemtoiletruller. Kompakt med høj kapa- citet. Velegnet til toiletter med mange brugere så som gymnasium, handelskoler, skole eller træningscentre. Tork dispensersystem i h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dispenser til papirhåndklæder og aftørringspapir
EAN: 7322540349283
Varenr.: 19432729
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Dispenser Tork T1 hvid til
706,85 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elevation Jumbo toiletpapir dispenser T1 - Hvid | Dispenser | Jumbo toiletpapir dispenser | Tork
758,83 kr
Til butik
Tork Elevation Jumbo toiletpapir dispenser T1 - Hvid | Dispenser | Jumbo toiletpapir dispenser | Tork billede

Produktinformation

Tork Elevation Jumbo toiletpapir dispenser T1 er det ideelle valg til toiletter med høj brugerfrekvens. Med en ekstra stor kapacitet sparer den tid på vedligeholdelse og sikrer altid tilgængeligt toiletpapir. Den moderne dispenser kombinerer funktionalite...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser
EAN: 7322540349283
Varenr.: 47153521557841
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork jumbo toiletpapir dispenser hvid t1
1.285 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation Jumbo toiletpapir dispenser T1 - Hvid | Dispenser | Jumbo toiletpapir dispenser | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation Jumbo toiletpapir dispenser T1 - Hvid | Dispenser | Jumbo toiletpapir dispenser | Tork koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Nova Nordic A/S556,25 kr556,25 krKøb
2RedOffice Konpap706,85 kr706,85 krKøb
3Sikkerhedsgiganten758,83 kr758,83 krKøb
4Elvvs.dk1.285 kr1.285 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elevation Jumbo toiletpapir dispenser T1 - Hvid | Dispenser | Jumbo toiletpapir dispenser | Tork

PriceData har fulgt prisen på Tork Elevation Jumbo toiletpapir dispenser T1 - Hvid | Dispenser | Jumbo toiletpapir dispenser | Tork i 151 dage. Laveste pris i perioden er 481,25 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 673,79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 563 kr.

Den nuværende pris på 556,25 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Tork Elevation Jumbo toiletpapir dispenser T1 - Hvid | Dispenser | Jumbo toiletpapir dispenser | Tork. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Tork Elevation Jumbo toiletpapir dispenser T1 - Hvid | Dispenser | Jumbo toiletpapir dispenser | Tork de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026556,25 kr75 kr (16%)
28. maj 2026481,25 kr75 kr (13%)
25. maj 2026556,25 kr75 kr (16%)
24. maj 2026481,25 kr75 kr (13%)
23. maj 2026556,25 kr75 kr (16%)
20. maj 2026481,25 kr11,25 kr (2%)
16. maj 2026492,5 kr63,75 kr (11%)
15. maj 2026556,25 kr63,75 kr (13%)
13. maj 2026492,5 kr63,75 kr (11%)
12. maj 2026556,25 kr63,75 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret