Gå til hovedindhold

Tork Elevation mini jumbo toiletpapir twin dispenser T2 - Sort | Dispenser | Mini Jumbo toiletpapir dispenser | Tork dispenser

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540584547
Pris fra 598,39 krtil 1.635 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.036,61 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Elevation mini jumbo toiletpapir twin dispenser T2 - Sort | Dispenser | Mini Jumbo toiletpapir dispenser | Tork dispenser og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 598.39 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork T2 555508 Sort
598,39 kr
Til butik
Dispenser Tork T2 555508 Sort billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Dispenser Mini Jumbo Toiletpapir Twin Mærke: Tork System: T2 Elevation: Ja Farve: Sort 3 hurtige: Med rullebremse, så der ikke sker friløb og papirspild. Gennemsigtigt vindue, så man let kan se når der skal udskiftes. Enkel at rengør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapirholder
Farve: Sort
EAN: 7322540584547
Varenr.: 5197280
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elevation mini jumbo toiletpapir twin dispenser T2 - Sort | Dispenser | Mini Jumbo toiletpapir dispenser | Tork dispenser
965,75 kr
Til butik
Tork Elevation mini jumbo toiletpapir twin dispenser T2 - Sort | Dispenser | Mini Jumbo toiletpapir dispenser | Tork dispenser billede

Produktinformation

Tork Elevation Mini Jumbo Toiletpapir Twin Dispenser T2 er den perfekte løsning til toiletter med middel til høj brugertrafik, hvor både brugernes oplevelse og effektivitet er vigtige. Med denne dispenser er der altid rigeligt med toiletpapir tilgængeligt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser
EAN: 7322540584547
Varenr.: 47153552523601
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork dispenser mini jumbo toiletpapir twin sort t2 555508
1.635 kr
Til butik
Tork dispenser mini jumbo toiletpapir twin sort t2 555508 billede

Produktinformation

Giv dine gæster en fantastisk brugeroplevelse med denne funktionelle Tork Dispenser Mini Jumbo Toiletpapir Twin i moderne Elevation design. På toiletter med mange brugere er der brug for effektive systemer, der sikrer konstante forsyninger af toiletpapir.

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 3
EAN: 7322540584547
Varenr.: 2872099

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation mini jumbo toiletpapir twin dispenser T2 - Sort | Dispenser | Mini Jumbo toiletpapir dispenser | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation mini jumbo toiletpapir twin dispenser T2 - Sort | Dispenser | Mini Jumbo toiletpapir dispenser | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko598,39 kr598,39 krKøb
2Sikkerhedsgiganten965,75 kr965,75 krKøb
3Elvvs.dk1.635 kr1.635 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elevation mini jumbo toiletpapir twin dispenser T2 - Sort | Dispenser | Mini Jumbo toiletpapir dispenser | Tork dispenser

PriceData har fulgt prisen på Tork Elevation mini jumbo toiletpapir twin dispenser T2 - Sort | Dispenser | Mini Jumbo toiletpapir dispenser | Tork dispenser i 159 dage. Laveste pris i perioden er 598,39 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 965,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 740 kr.

Den nuværende pris på 598,39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Tork Elevation mini jumbo toiletpapir twin dispenser T2 - Sort | Dispenser | Mini Jumbo toiletpapir dispenser | Tork dispenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Tork Elevation mini jumbo toiletpapir twin dispenser T2 - Sort | Dispenser | Mini Jumbo toiletpapir dispenser | Tork dispenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 2026598,39 kr367,36 kr (38%)
18. apr. 2026965,75 kr367,36 kr (61%)
17. apr. 2026598,39 kr367,36 kr (38%)
16. apr. 2026965,75 kr367,36 kr (61%)
9. feb. 2026598,39 kr137,61 kr (19%)
8. feb. 2026736 kr137,61 kr (23%)
17. jan. 2026598,39 kr137,61 kr (19%)
15. jan. 2026736 kr137,61 kr (23%)
11. jan. 2026598,39 kr367,36 kr (38%)
10. jan. 2026965,75 kr367,36 kr (61%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret