Gå til hovedindhold

Tork Elavation Xpress mini håndklædeark dispenser H2 - Hvid | Dispenser | H2 | Tork dispenser

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540349184
Pris fra 498 krtil 899 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 401 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 397 kr 28. maj

Sammenlign priser på Tork Elavation Xpress mini håndklædeark dispenser H2 - Hvid | Dispenser | H2 | Tork dispenser og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 498 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dispenser H2 Tork Mini Xpress 552100 hvid
498 kr
Til butik
Dispenser H2 Tork Mini Xpress 552100 hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædedispenser
Farve: 4
Artikel nr.: 552100
EAN: 7322540349184
Varenr.: 1931361
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tork Dispenser Mini Xpress H2 hvid t/papirhåndklæde
512,5 kr
Til butik
Tork Dispenser Mini Xpress H2 hvid t/papirhåndklæde billede

Produktinformation

Lille kompakt og fleksibel dispenser, hvor funktion og hygiejne er sat i fokus. Perfekt til hygiejnerum med begrænset plads. Kan genopfyldes løbende. Ét ark ad gangen - giver kontrolleret forbrug. Let at rengøre og vedligeholde. Statusvindue, så det

Produktspecifikationer

Kategori: Dispenser til papirhåndklæder og aftørringspapir
EAN: 7322540349184
Varenr.: 19432720
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork H2 552100 Hvid
524,69 kr
Til butik
Dispenser Tork H2 552100 Hvid billede

Produktinformation

Produktinfo: Tork papirdispenser H2 i hvid. 3 hurtige: Kompakt og lille, hvilket gør at du kan få plads til den selv på mindste badeværelser. Nem opsætning og anvendelse. Meget let at rengøre og holde ren og hygiejnisk. Beskrivelse: Lille kompakt og fleks...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser til håndklædeark
Farve: Hvid
EAN: 7322540349184
Varenr.: 198940
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tork Xpress Multifold H2, dispenser, til håndklædeark, hvid
706,25 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork dispenser Mini Xpress, hvid, H2
-11%719,95 kr
Før 811,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elavation Xpress mini håndklædeark dispenser H2 - Hvid | Dispenser | H2 | Tork dispenser
791,25 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tork Xpress ark-papirhåndklæde dispenser - Hvid
879 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tork Xpress ark-papirhåndklæde dispenser - Hvid
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elavation Xpress mini håndklædeark dispenser H2 - Hvid | Dispenser | H2 | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elavation Xpress mini håndklædeark dispenser H2 - Hvid | Dispenser | H2 | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK498 kr537 krKøb
2Nova Nordic A/S512,5 kr512,5 krKøb
3Hertels Boresko524,69 kr524,69 krKøb
4HUMA.dk706,25 kr706,25 krKøb
5RedOffice Konpap719,95 kr719,95 krKøb
6Sikkerhedsgiganten791,25 kr791,25 krKøb
7Boligcenter DK879 kr879 krKøb
8Vivas DK899 kr2.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elavation Xpress mini håndklædeark dispenser H2 - Hvid | Dispenser | H2 | Tork dispenser

PriceData har fulgt prisen på Tork Elavation Xpress mini håndklædeark dispenser H2 - Hvid | Dispenser | H2 | Tork dispenser i 185 dage. Laveste pris i perioden er 397 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 498 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 431 kr.

Den nuværende pris på 498 kr er 16% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for Tork Elavation Xpress mini håndklædeark dispenser H2 - Hvid | Dispenser | H2 | Tork dispenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for Tork Elavation Xpress mini håndklædeark dispenser H2 - Hvid | Dispenser | H2 | Tork dispenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026498 kr101 kr (25%)
28. maj 2026397 kr51 kr (11%)
26. maj 2026448 kr50 kr (10%)
25. maj 2026498 kr101 kr (25%)
23. maj 2026397 kr51 kr (11%)
22. maj 2026448 kr51 kr (13%)
20. maj 2026397 kr51 kr (11%)
17. maj 2026448 kr42 kr (10%)
16. maj 2026406 kr1 kr (0%)
15. maj 2026407 kr41 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret