Gå til hovedindhold

Tork Elevation Xpress håndklædeark dispenser H2 - Sort | Dispenser | Fjernlager | Håndklædedispenser

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540349139
Pris fra 449 krtil 791,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 342,25 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 446 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Tork Elevation Xpress håndklædeark dispenser H2 - Sort | Dispenser | Fjernlager | Håndklædedispenser og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dispenser Tork H2 Xpress® sort - til Multifold håndklædeark
449 kr
Til butik
Dispenser Tork H2 Xpress® sort - til Multifold håndklædeark billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædedispenser
Farve: 2
Artikel nr.: 552008
EAN: 7322540349139
Varenr.: 1742453
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork H2 552008 Sort
513,99 kr
Til butik
Dispenser Tork H2 552008 Sort billede

Produktinformation

Produktinfo: Tork Dispenser H2, sort. 3 hurtige: Håndklædeark, så man benytter mindre papir. Nem at montere og anvende. Hold øje med genopfyldning gennem det transparente sorte plastikvindue foran. Beskrivelse: Tork Xpress-box i et flot og slankt design t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser til håndklædeark
Farve: Sort
EAN: 7322540349139
Varenr.: 106113
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tork Dispenser Xpress H2 sort t/Multifold håndark
543,75 kr
Til butik
Tork Dispenser Xpress H2 sort t/Multifold håndark billede

Produktinformation

Tork Håndklædeark Dispenser i sort Den ideelle løsning til skolens badeværelse 444x302x102mm. Tork håndklædeark dispenseren er et praktisk og hygiejnisk valg til skolernes badeværelser. Dispenseren er nem at bruge, hvilket sikrer, at eleverne hurtigt k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dispenser til papirhåndklæder og aftørringspapir
EAN: 7322540349139
Varenr.: 19432719
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Dispenser Tork H2 Xpress Sort
-10%733,06 kr
Før 811,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elevation Xpress håndklædeark dispenser H2 - Sort | Dispenser | Fjernlager | Håndklædedispenser
791,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation Xpress håndklædeark dispenser H2 - Sort | Dispenser | Fjernlager | Håndklædedispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation Xpress håndklædeark dispenser H2 - Sort | Dispenser | Fjernlager | Håndklædedispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK449 kr488 krKøb
2Hertels Boresko513,99 kr513,99 krKøb
3Nova Nordic A/S543,75 kr543,75 krKøb
4RedOffice Konpap733,06 kr733,06 krKøb
5Sikkerhedsgiganten791,25 kr791,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elevation Xpress håndklædeark dispenser H2 - Sort | Dispenser | Fjernlager | Håndklædedispenser

PriceData har fulgt prisen på Tork Elevation Xpress håndklædeark dispenser H2 - Sort | Dispenser | Fjernlager | Håndklædedispenser i 183 dage. Laveste pris i perioden er 446 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 513,99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 475 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Tork Elevation Xpress håndklædeark dispenser H2 - Sort | Dispenser | Fjernlager | Håndklædedispenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Tork Elevation Xpress håndklædeark dispenser H2 - Sort | Dispenser | Fjernlager | Håndklædedispenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026449 kr49 kr (10%)
6. maj 2026498 kr15,99 kr (3%)
5. maj 2026513,99 kr15,99 kr (3%)
27. apr. 2026498 kr16 kr (3%)
16. apr. 2026482 kr16 kr (3%)
11. apr. 2026498 kr15,99 kr (3%)
5. apr. 2026513,99 kr15,99 kr (3%)
2. apr. 2026498 kr49 kr (11%)
27. mar. 2026449 kr3 kr (1%)
26. mar. 2026446 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret