Gå til hovedindhold

Tork Elevation jumbo toiletpapir dispenser T8 hvid eller sort - Hvid | Dispenser | T8 |

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540803853
Pris fra 342,56 krtil 935 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 592,44 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Elevation jumbo toiletpapir dispenser T8 hvid eller sort - Hvid | Dispenser | T8 | og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342.56 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork T8 680000 Hvid
342,56 kr
Til butik
Dispenser Tork T8 680000 Hvid billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: SmartOne® Dispenser Toiletpapir Mærke: Tork System: T8 Farve: Hvid Elevation: Ja Størrelse: B 15.6cm. H 26.9cm. L 26.9cm. 3 hurtige: Høj kapacitet og mindre spild sparer tid på vedligeholdelse En-ad-gangen dispenserfunktion nedbringe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapirholder
Farve: Hvid
EAN: 7322540803853
Varenr.: 199620
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tork Dispenser SmartOne T8 hvid t/toiletpapir
448,75 kr
Til butik
Tork Dispenser SmartOne T8 hvid t/toiletpapir billede

Produktinformation

Tork Dispenser SmartOne T8 hvid t/toiletpapir 269x269x156mm. En Tork dispenser til toiletpapir er et ideelt valg for skoler, hvor der er højt brug og behov for hygiejne, holdbarhed og nem vedligeholdelse. Denne type dispenser er designet til at modstå in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dispenser til papirhåndklæder og aftørringspapir
EAN: 7322540803853
Varenr.: 19432740
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elevation jumbo toiletpapir dispenser T8 hvid eller sort - Hvid | Dispenser | T8 |
498,75 kr
Til butik
Tork Elevation jumbo toiletpapir dispenser T8 hvid eller sort - Hvid | Dispenser | T8 | billede

Produktinformation

Tork Elevation jumbo toiletpapir dispenser T8 i hvid eller sort er det ideelle valg til toiletter i travle miljøer. Med et effektivt og holdbart design er denne dispenser perfekt til steder med høj brugerfrekvens. Funktioner og fordele: Reduceret forbrug:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser
EAN: 7322540803853
Varenr.: 47926463889745
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork dispenser SmartOne T8
-7%523,25 kr
Før 562,59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tork 680000 smartone ® toiletpapir dispenser hvid t8
935 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation jumbo toiletpapir dispenser T8 hvid eller sort - Hvid | Dispenser | T8 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation jumbo toiletpapir dispenser T8 hvid eller sort - Hvid | Dispenser | T8 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko342,56 kr342,56 krKøb
2Nova Nordic A/S448,75 kr448,75 krKøb
3Sikkerhedsgiganten498,75 kr498,75 krKøb
4RedOffice Konpap523,25 kr523,25 krKøb
5Elvvs.dk935 kr935 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elevation jumbo toiletpapir dispenser T8 hvid eller sort - Hvid | Dispenser | T8 |

PriceData har fulgt prisen på Tork Elevation jumbo toiletpapir dispenser T8 hvid eller sort - Hvid | Dispenser | T8 | i 159 dage. Laveste pris i perioden er 337 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 387,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 349 kr.

Den nuværende pris på 342,56 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Tork Elevation jumbo toiletpapir dispenser T8 hvid eller sort - Hvid | Dispenser | T8 |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Tork Elevation jumbo toiletpapir dispenser T8 hvid eller sort - Hvid | Dispenser | T8 | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 2026342,56 kr8,44 kr (2%)
18. apr. 2026351 kr8,44 kr (2%)
17. apr. 2026342,56 kr18,39 kr (5%)
16. apr. 2026360,95 kr18,39 kr (5%)
2. mar. 2026342,56 kr5,56 kr (2%)
1. mar. 2026337 kr5,56 kr (2%)
9. feb. 2026342,56 kr7,44 kr (2%)
8. feb. 2026350 kr7,44 kr (2%)
17. jan. 2026342,56 kr7,44 kr (2%)
15. jan. 2026350 kr7,44 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret